Nuolaidos kodas

Čiužinys Hilding Foxtrot Italiano, 80x200 cm

Prekės ID: 30301736
GERIAUSIA KAINA
Čiužinio tipas:
Čiužinio užvalkalas:
Aukštis:
20 cm
Tipas:
Čiužiniai
€ 21165
€ 24900*

Sutaupote: € 3735

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Čiužinys Hilding Foxtrot Italiano, 80x200 cm

Hilding Foxtrot Italiano – tai skandinaviškas nespyruoklinis čiužinys, pasižymintis itin dideliu kietumu. 

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau keičia kūno padėtį, miegas yra gilesnis ir geriau pailsima. 

Čiužinio minkštosios dalies pagrindas - 18 cm kietas HR putų poliuretanas. Abejose čiužinio pusėse HR putų poliuretane išprofiliuoti oro kanalai tarp paviršiaus ir Jūsų kūno tolygiai paskirsto šilumą bei oro srautus.

Šio čiužinio Italiano užvalkalas, dėka jame esančios viskozės - švelnus liesti, be to panaikina nemalonius kvapus. Aplink čiužinį einanti 3D juostelė suteikia galimybę čiužiniui idealiai kvėpuoti. Užvalkalo šonuose yra rankenos, kurios palengvina čiužinio priežiūrą ir vartymą.

Nuvelkamas Italiano užvalkalas yra plaunamas buitine skalbimo mašina iki 60 C temperatūroje  - tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui! Be to užvalkalas dalinasi į 2 dalis, tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

Čiužinio aukštis - 20 cm. 

Čiužinys supakuotas į vakuuminę pakuotę (susuktas ir vakuumuotas), kuri užima gerokai mažiau vietos ir taip šiam čiužiniui reikalingi žymiai mažesni transportavimo kaštai nuo gamyklos iki jūsų lovos – o tai tausoja mūsų aplinką! Taip supakuotą čiužinį galite įsidėti ir į lengvąją mašiną, atlenkus jos galines sėdynes. Išpakavus čiužinį, antrą kartą taip pat „taupiai“ supakuoti nebepavyks. Čiužinys pilną savo aukštį įgyja per 72 valandas nuo išpakavimo, tačiau miegoti ant jo galima iš karto. 

Čiužinio kokybę garantuoja daugiau nei 80-ies metų  gamintojų patirtis bei 15 metų gaminio garantija*. Čiužinio užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinio  gamintojas priklauso didžiausiam Europoje, Azijoje bei Rusijoje čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

*Užvalkalui taikoma 2 - jų metų garantija, visam čiužiniui – 15 – os metų garantija.

HR putų poliuretano

Svajojantys apie komfortišką ir kokybišką poilsį nakties metu, turėtų išbandyti HR putų poliuretano čiužinius ir antčiužinius. HR putų poliuretanas – tai elastingesnis porolonas, labai panašus į lateksą, tačiau pasižymintis kur kas geresniu oro ir drėgmės pralaidumu.  

Šio tipo čiužiniai nesideformuoja, tačiau puikiai prisiderina prie Jūsų kūno, o po to greitai sugrįžta į pradinę padėtį. Čiužinys Hilding Foxtrot Italiano, 80x200 cm labiausiai vertinami dėl ortopedinių savybių: gaminiai suskirstomi į anatomines zonas (dažniausiai 7, tačiau gali būti ir daugiau), kurios tolygiai paskirsto kūno svorį. Tose vietose, kur sutelkiamas didžiausias svoris, čiužinys įdumba mažiau, ir atvirkščiai, todėl net ir nakties metu stuburas išlieka taisyklingoje padėtyje. Net ir dažnai vartantis, šie čiužiniai negirgždės, tad tiek Jūs, tiek antroji pusė galės maksimaliai atsipalaiduoti ir pamiršti nuovargį.

HR putų poliuretatiniai antčiužiniai ir čiužiniai nekaupia nemalonaus kvapo, bakterijų, o taip pat juose praktiškai niekuomet nesiveisia dulkių erkutės, todėl tokie gaminiai tinka ir tiems, kuriuos nuolat kamuoja alergijos. Norint, kad čiužinys vėdintųsi dar geriau, patartina jį dėti ant lovos grotelių.

Šie čiužiniai ir antčiužiniai vertinami ir dėl savo ilgaamžiškumo: jie greitai nesusidėvi, ilgai neatsiranda įdubimų. Net ir reguliariai juos naudodami, patogiu poilsiu galėsite mėgautis nuo 7 iki 10 metų.