Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti čiužinį?

Platus čiužinių pasirinkimas
2018 07 09
patogus ciuzinys

Kaip pasirinkti čiužinį?

Gerai išsimiegoti yra labai svarbu, nes nuo miego kokybės priklauso visos dienos produktyvumas. Tai gali lemti daugybė faktorių: jūsų nuotaika ir emocijos, kambario temperatūrų kaita, veiklos dienos metu ir t.t. Tam, kad nekiltų problemų, susijusių su nemiga, verta pasirūpinti savo komfortu ir įsigyti kokybišką čiužinį. Kaip tai pasirinkti jį, pataria Pigu.lt ekspertai.


Kada reiktų keisti čiužinį?

Jeigu pabudus ryte jaučiate skausmą nugaros apačioje ir jis išnyksta per 30 minučių (ar greičiau) po to, kai atsikėlėte iš lovos, čiužinys, greičiausiai, jau nėra tinkamas miegui. Idealus čiužinys yra tas, ant kurio miegodami nejaučiate jokio spaudimo, atrodo, lyg gulėtumėte ant debesies. Taip pat jei pastebėjote, kad jūsų dabartiniame čiužinyje atsirado nedidelių duobučių, tuomet jis nebėra elastingas ir praradęs savo formą. Dėl šių priežasčių, verta pamąstyti ir pradėti dairytis naujo čiužinio.  

Populiariausi čiužinių tipai

Kiekvienas čiužinių tipas išsiskiria tam tikromis savybėmis, tam, kad galėtumėte patys įvertinti ir nuspręsti koks čiužinys jums būtų tinkamiausias pateikiame populiariausių čiužinių aprašymus:

  • Bonnel spyruoklių čiužiniaitai dažniausiai pasitaikanti čiužinių gamintojų technologija. Atsižvelgiant į savo poreikius, galite rinktis įvairių dydžių spyruokles ir jų kiekį, taip pat galite rinktis skirtingą čiužinio kietumą ar minkštumą. Tad jei turite viršsvorio ar kenčiate nugaros skausmus, rekomenduojama rinktis kietesnį čiužinį. Šio tipo čiužiniai yra itin populiarūs, todėl, kad jų kaina yra daugeliui prieinama, tačiau reiktų turėti omenyje, kad spyruokliniai čiužiniai tarnauja trumpiau.