Nuolaidos kodas

Vaikiškas čiužinys Achinam, 70x140 cm

Prekės ID: 26792160
GERIAUSIA KAINA
Čiužinio tipas:
Čiužinio užvalkalas:
Aukštis:
9 cm
Tipas:
Vaikiški čiužinukai
€ 7900
€ 9600*

Sutaupote: € 1700

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Vaikiškas čiužinys Achinam, 70x140 cm

 • Dvipusis, aukštos kokybės čiužinys vaikams Achinam;
 • Čiužinys iš vienos pusės vidutinio kietumo (H2), iš kitos pusės kietas (H3);
 • Suteikia tinkamą atramą stuburui;
 • Aukštos kokybės užpildas iš kokosų pluošto (1 cm) ir putų poliuretano (7 cm);
 • Pagamintas iš saugių medžiagų, nesukelia alergijų;
 • Antialerginis užvalkalas;
 • Išmatavimai: ilgis - 140 cm, plotis - 70 cm, aukštis - 9 cm.

Miegas itin svarbus faktorius vaiko vystymuisi ir raidai, todėl tinkamo čiužinio parinkimas yra itin svarbus. Čiužinys Achinam suteikia komfortišką miegą ir tinkamą atramą vaiko stuburui. Vaikų imunitetas nėra iki galo susiformavęs, todėl svarbu užtikrinti, kad miego metu nealergizuotų papildomi alergenai. Šis čiužinys pagamintas iš saugių medžiagų, nesukelia alergijų, tinka alergiškiems vaikams.

Selsey

Selsey tai baldų ir interjero detalių pardavėjas, kurio asortimente rasite aukštos kokybės įvairių stilių korpusinius bei minkštus baldus. Sekant naujausias tendencijas užtikrinama stilingų ir nepavaldžių laikui baldų pasiūla. Svarbiausias Selsey tikslas – suteikti klientui maksimalų komfortą ir patogumą, prekiaujant namams skirtais gaminiais. Prekyboje rasite tik aukščiausios kokybės prekes, kurios siūlo praktiškus sprendimus už labai patrauklią kainą.

Vaikiškas čiužinys Achinam, 70x140 cm               Selsey

Kokoso

Vertinantiems ekologiškumą, natūralumą ir atpalaiduojantį poilsį, tiks kokosiniai čiužiniai ir antčiužiniai. Jų sudėtyje yra natūralus kokoso plaušo, kuris garantuoja tvarumą ir ilgesnį tarnavimo laiką – kuo šis sluoksnis didesnis, tuo pats gaminys yra kietesnis.

Vienas ryškiausių šios medžiagos pliusų yra ypatingai geras oro pralaidumas, kuris lenkia daugelį kitų šių gaminių rūšių. Net ir tuomet, kai drėgmė yra itin didelė, čiužinys ilgesnį laikotarpį nepraranda savo formos, išlieka tvirtas bei elastingas. Ilsintis ant kokoso čiužinio ar antčiužinio, niekuomet nebūna karšta, todėl maloniai išsimiegosite net ir itin karštomis naktimis – tai ypač aktualu tiems, kurie gausiai prakaituoja.

Ši medžiaga turi antibakterinių savybių, joje nesikaupia dulkės, todėl tai idealus pasirinkimas tiems, kurie yra alergiški tiek šioms nuosėdoms, tiek bet kokiems kitiems mikroorganizmams. Čiužinio tvirtumas garantuoja reikiamą atramą bei komfortą ir prisideda prie taisyklingo kaulų vystymosi – tai vienos esminių priežasčių, kodėl kokoso antčiužinius ir čiužinius patartina pirkti kūdikiams ir vaikams. Šis tipas tinkamas ir vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems reikalinga tvirtesnė atrama.

Kokosiniai čiužiniai pasižymi ilgaamžiškumu, o papildoma priežiūra jiems nėra reikalinga, todėl vieną kartą įsigiję šį gaminį, ilgam galėsite pamiršti bet kokius rūpesčius. Be to, Vaikiškas čiužinys Achinam, 70x140 cm yra visiškai natūralūs gaminiai, nekenkiantys nei Jūsų sveikatai, nei aplinkai.

Vaikiškas čiužinys Achinam, 70x140 cm               Kokoso

Putų poliuretano (porolono)

Putų poliuret