Tinklai žvejybai

(14)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
18 569 įvertinimai. Žiūrėti visus

Tinklai žvejybai internetu

Tinklai žvejybai suteikia galimybę sugauti didesnį žuvų kiekį per trumpą laiką. Komercinę žvejybą vykdančios įmonės naudojasi žvejybos tinklais. Įprasti žvejai taip pat rodo susidomėjimą jais, tačiau jiems reikia leidimo naudoti tinklus. Žvejyba tinklais be licencijos yra brakonieriavimas.

Kaip išsirinkti žvejybos tinklą?

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad žvejybos tinklo rūšis priklauso nuo to, kuriame tvenkinyje ketinate žvejoti.

Galite pasirinkti paprasčiausią tinklą, kuriame žuvis įstrigtų tarp tinklo akučių. Taip pat galite įsigyti dvisienį tinklą. Jame žuvys įstringa, nes įsipainioja į tinklą. Puikus pasirinkimas bus kombinuoti tinklai, sudaryti iš kelių rūšių tinklų.

Galite pasirinkti tinklą, kuris yra pritvirtintas kaiščiu ir plūduriuos už valties. Tam, kad tinklas neiškiltų į paviršių, ant jo tvirtinami metaliniai kaiščiai, kurie jį gali pasunkinti.

Tie, kurie užsiima žvejyba kaip hobiu, gali naudoti maždaug trisdešimties centimetrų ilgio tinklą. Tik nereikia įsigyti ilgesnio, nes negalėsite jo užmesti. Norėdami juo naudotis, turite turėti specialių įgūdžių.

Akytumas yra svarbus renkantis tinklą. Pabandykite pasirinkti tinklą, turintį smulkų akytumą, tai leis pagauti įvairaus dydžio žuvis. Jei gaudysite karpius ar kitas dideles žuvis, tada tinklo akytumas gali būti didesnis.

Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas ir jūsų pasirinktam žvejybos tinklo gamintojui. Stenkitės pirkti žvejybos įrangą tik iš patikimų kompanijų.

Žvejybinio tinklo medžiagai turi būti skiriamas taip pat didelis dėmesys. Kapronas ir lavsanas yra labai populiarūs tinklų gamyboje. Pirkdami tokius žvejybinius tinklus nesigailėsite, nes jie ilgai tarnaus.

Žvejybinių tinklų rūšys

Žvejybiniai tinklai yra skirstomi į vienasienius, dvisienius ir trisienius.

Kurie yra geresni vienasieniai ar trisieniai tinklai?

Norint žvejoti dideliais kiekiais, reikia specialių prietaisų. Mažas žvejybos tinklas yra naudingas mėgėjams žvejoti nuo kranto ar iš valties. Pramoninėje žuvų žvejyboje taip pat naudojami tinklai, bet didesnių dydžių, austi iš patvarių sintetinių siūlų.

Vienasieniai tinklai tinka kuojoms žvejoti, o karpiams, lydekoms, karosams ir didesnėms žuvims tinka trisieniai žvejybos tinklai.

Žvejybinių tinklų kaina

Tinklų žvejybai kaina priklauso nuo tinklo rūšies, nes vieniems reikia daugiau medžiagų sunaudoti gamybai, o kitiems mažiau. Sudėtingesnė gamyba, reikalaujanti papildomų medžiagų ir darbo sąnaudų, išreiškiama didesniais gaminių kaštais.

Skolinantis 250 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,45 €, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 € , BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 370,86 €.