Sekmadienio pasiulymas

Čiužinys Hilding Conga, 160x200 cm

Prekės ID: 30098196
GERIAUSIA KAINA
Čiužinio užvalkalas:
Aukštis:
24.5 cm
Tipas:
Čiužiniai
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Čiužinys Hilding Conga, 160x200 cm

Hilding Conga – tai skirtingo kietumo skandinaviškas dvipusis, nespyruoklinis čiužinys, išprofiliuotas taip, kad čiužinyje būtų 7 anatominės kietumo zonos bei puiki oro cirkuliacija.

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau keičia kūno padėtį, miegas yra gilesnis ir geriau pailsima. 

Vienoje čiužinio pusėje minkštosios dalies pagrindas net 11 cm Velvet Touch HR putų poliuretanas su viskoelastinės medžiagos juostomis pečių ir klubų lygyje. Padidinto elastingumo putų poliuretano išskirtinė savybė – forma, ant kurios gulint čiužinio paviršius yra patogesnis ir minkštesnis, o oro kanalai tarp paviršiaus ir Jūsų kūno tolygiai paskirsto šilumą bei oro srautus.

Kitoje pusėje minkštosios dalies pagrindas – 11 cm HR putų poliuretans su FloFom viskoelastinės medžiagos ir HR hibrido juostomis pečių ir klubų lygyje. 

Šios specialios juostos abejose čiužinio pusėse papildomai amortizuoja didžiausią Jūsų kūno spaudimą pečių ir klubų zonose - taip neužspaudžiama kraujotaka, netirpsta galūnės ir Jūs lengviau atsipalaiduojate miego metu. 

Nuvelkamas užvalkalas pagamintas iš prabangaus Cashmere audinio, kuris gebėdamas sugerti iki 40% Jūsų kūno išskiriamos drėgmės reguliuoja kūno temperatūrą, o taip mažina ir žmogaus prakaitavimą.  Be to užvalkalas dalinasi į 2 dalis, kas leidžia Jums skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės. Nuvelkamas užvalkalas skalbiamas iki 40 C temperatūroje. Visa tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui! Be to geresnei ventiliacijai - aplink čiužinį yra įsiūta 3D juostelė, o jūsų patogumui - šonuose prisiūtos rankenos. 

Čiužinio aukštis 24.5 cm. Jo gamyboje naudojami užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų). Čiužiniui taikoma 15 metų garantija!*

Čiužinio  gamintojas priklauso didžiausiam Europoje, Azijoje bei Rusijoje čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

*Užvalkalui taikoma 2 - jų metų garantija, visam čiužiniui – 15 – os metų garantija

Viskoelastiniai

Svajojantiems apie šiltą, jaukų ir komfortišką poilsį, puikiai tiks viskoelastiniai antčiužiniai ir čiužiniai! Pagrindinė jų sudedamoji dalis, viskoelastas, gaminama iš įvairaus tankumo viskoelastinių putų, reaguojančių į svorį ir temperatūrą. Šio tipo gaminiai taip pat žinomi kaip „turintieji atmintį“.

Tai reiškia, jog viskoelastiniai čiužiniai ir antčiužiniai visapusiškai geba prisiderinti prie Jūsų kūno, suteikdami jam tinkamą padėtį ir po to sugrįždami į pirminį stovį. Šie gaminiai, priklausomai nuo individualios Jūsų kūno sandaros ir miego pozos, minkštėja ir kietėja, todėl pastebima, kad Čiužinys Hilding Conga, 160x200 cm padeda nuimti raumenų įtampą ir leidžia maksimaliai atsipalaiduoti. Dėl šios priežasties jie rekomenduojami tiems, kuriems sunkiai sekasi įsitaisyti lovoje. Jei kenčiate sąnarių, nugaros skausmus ar kūno dalių tirpimą, tai taip pat bus vienas geriausių pasirinkimų.

Šio tipo gaminiai neperduoda judesių, todėl diskomforto nejausite net ir tuomet, jei Jūsų antroji pusė miega neramiai ir dažnai vartosi. Tankus putų sluoksnis neleidžia kauptis dulkių erkutėms, todėl šie čiužiniai bei antčiužiniai tinka alergijų išvargintiems žmonėms. Kuo daugiau čiužinio sudėtyje yra viskoelasto, tuo daugiau privalumų turi šis gaminys: naudojant jį, ne tik maksimaliai atsipalaiduojama, bet ir galima pagerinti kraujo bei medžiagų apykaitas.

Viskoelastiniai čiužiniai ir antčiužiniai nereikalauja ypatingos priežiūros: laikui bėgant patartina juos apversti ir retkarčiais išsiurbti. Vidutiniškai