Naudingi patarimai

Android Jūsų televizoriuje – viskas, ką reikia žinoti apie Android TV

Didelis išmaniųjų televizorių pasirinkimas
2023 08 04
Plačiaekranis televizorius svetainėje

Išmaniųjų technologijų rinka sparčiai plečiasi, todėl nuolat galime atrasti dar įspūdingesnes ir funkcionalesnes naujoves. Prie tokių variantų drąsiai galime priskirti ir sparčiai populiarėjančią Android interneto televiziją („internet television“), leidžiančią dar patogiau ir turiningiau praleisti laisvalaikį – jei iki šiol apie ją neteko girdėti, siūlome susipažinti!

Kas yra Android TV?

Android internetinė televizija („internet TV“) iš esmės yra išmaniosios televizijos platforma, paremta Android operacine sistema – šią technologiją išvystė visiems puikiai pažįstama Google kompanija. Veikimo principas labai paprastas: naudodamiesi interneto ryšiu ir nemokamomis arba nemokamomis programomis, įvairų interneto turinį galite stebėti per televizorių – valdymui galite pasitelkti tiek nuotolinio valdymo pultelį, tiek savo išmanųjį.

Tai ženkliai praplečia transliacijų įvairovę (be to, galima naudoti ir tas programas, kurios nėra oficialiai pripažintos Google) ir suteikia dar daugiau galimybių Jūsų televizoriui. Pasitelkę Android TV, galėsite naudotis programine įranga, paleisti įvairias programėles ar dirbti su skaitmeninių failų grotuvu.

TV Android privalumai

Jei vis dar abejojate išmaniosios televizijos nauda, plačiau apžvelgsime suteikiamas naudas:

  • Paprastas valdymas. Platforma yra lengvai perprantama, kadangi praktiškai viską, ką reikia, galite matyti pagrindiniame televizoriaus ekrane. Ypatingas dėmesys yra skiriamas paieškai: ją galima vykdyti balsu, o naujesniuose modeliuose pasitelkiamas ir Google asistentas. Jei ieškosite tam tikro filmo, laidos ar programos, paieškos sistema parodys visus galimus būdus, kaip reikiamą informaciją rasti Android televizijoje.
  • Filmai ir muzika. Pasitelkę išmaniąją televiziją, turėsite prieigą prie populiariausių mokamų ir nemokamų muzikinių platformų ir filmų bei televizijos transliavimo paslaugas teikiančių kompanijų. Taip pat galėsite stebėti tiesiogines transliacijas ar parsisiųsti failus iš „Google Play“ parduotuvės.  
  •  Žaidimai ir programėlės. Lygiai tokia pati situacija Jūsų laukia kalbant ir tokį turinį – žaidimų entuziastams tikrai nepritruks Android TV siūlomų pramogų. Ši sritis nuolat tobulinama, todėl jau dabar galima rasti žaidimų, kuriuos galima valdyti naudojant savo išmaniuosius telefonus ar žaisti su draugu padalinus ekraną.

Kaip naudotis šiomis galimybėmis?

Norėdami mėgautis Android TV funkcionalumu savo namuose, galite rinktis vieną iš dviejų variantų:

Išmanieji televizoriai. Jei planuojate naujo televizoriaus įsigijimą, tuomet atkreipkite dėmesį, kad šis įrenginys turėtų SMART TV funkciją. Tiek Sony Android TV, tiek bet kuriuo kitu prekiniu ženklu pažymėtas, Android operacinę sistemą palaikantis išmanusis televizorius Jums galės pasiūlyti aukščiau paminėtas galimybes.

Specialūs multimedijos grotuvai. Jei turite senesnio modelio televizorių, tačiau kol kas juo esate visiškai patenkinti, norint mėgautis išmaniąja televizija, Jums bus reikalingas Android TV priedėlis. Šis gaminys turi ne vieną pavadinimą: „Android TV Box“, „SMART TV Box“ arba tiesiog multimedijos grotuvas. Vienas populiariausių modelių šiuo metu yra Xiaomi Mi Box, tačiau tikrai surasite ir daugiau variantų. Prijungę šį ar kitą grotuvą („Android Box“) prie savo televizoriaus, lygiai taip pat galėsite naudoti visas išmaniosios televizijos suteikiamas programas.

Šį kartą aptarėme pačias pagrindines Android TV galimybes, tačiau kai pradėsite naudotis šia platforma, naudingų funkcijų surasite ir daugiau. Šios technologijos nuolat tobulinamos, todėl kol kas galime tik spėlioti, kas mūsų laukia netolimoje ateityje!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.4/5
46 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?