Naudingi patarimai

Avalynė Crocs: pirmas žingsnis link laimingo ir patogaus gyvenimo

Didelis Crocs avalynės pasirinkimas
2019 07 05
Crocs avalynė visai šeimai

27 metus rinkoje esanti kompanija Crocs per šį laikotarpį tapo viena iš visame pasaulyje lyderiaujančių avalyne prekiaujančių kompanijų – ir mūsų šalyje kiekvienas žino, kas yra kroksai. Visi Crocs batai yra padengti „Croslite“ medžiaga – tai patentuota, revoliucinė technologija, kuri suteikia kiekvienai batų porai patogių, lengvų ir kvapams atsparių savybių, kurias puikiai įvertina jų savininkai.

Crocs avalynė turi sertifikatus, patvirtinančius, kad šie batai gali 67 proc. sumažinti kojų, klubų ir sąnarių skausmus. Jie užtikrina stabilumą ir amortizuoja smūgius, o prieš tai minėta „Croslite“ medžiaga prisitaiko prie kiekvieno pėdos. Kompanija įsitikinusi, kad komfortas yra viena pagrindinių laimingo gyvenimo sudedamųjų dalių – kiekvienas, išbandęs šią avalynę, galėtų tą patvirtinti. Sau tinkamą batų porą susirasti nebus sudėtinga, kadangi per visą šį laikotarpį Crocs yra pristačiusi daugiau kaip 300 skirtingų modelių įvairiems metų laikams ir skirtingiems pirkėjų segmentams.

Crocs batai vaikams

Tikriausiai sutiksite, kad mažyliams kokybiška ir patogi avalynė yra ypatingai svarbi – būtent dėl to vaikiški Crocs batai stebina itin gausiu asortimentu:

Crocs basutės vaikams

Šiltuoju sezonu mažyliai ypatingai daug laiko praleidžia lauke – būtent dėl to Crocs vaikams siūlo ne tik patogius, bet ir lengvai nuvalomus, prakaito kvapų nesugeriančius modelius, leisiančius smagiausias gyvenimo dienas pasitikti be rūpesčių. Crocs basutės berniukams ir mergaitėms nustebins stilių įvairove, todėl sau patinkančią batų porą atras net ir patys išrankiausi mažyliai. Jei norisi dar gaivesnių variantų, išbandykite ir šlepetes – jas puikiai pritaikysite poilsiui prie vandens telkinių.

Crocs žieminiai batai vaikams

Nors kroksai vaikams dažniausiai įsivaizduojami kaip vasaros avalynė, iš tiesų atrasite ne vieną žvarbesnėms dienoms skirtą modelį. Tokių batų viduje slypi minkštas pamušalas, o išorė dekoruota šviesą atspindinčiomis detalėmis, taip dar labiau užtikrinant mažylių saugumą. Gamintojai pasirūpino, kad žieminiai Crocs vaikams būtų lengvai apaunami, tad bet kokių papildomų rūpesčių pavyks išvengti.

Kroksai vaikams

Dar kitaip žinomi kaip klumpės, šie Crocs vaikiški batai yra klasikinis, itin patogus pasirinkimas tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek komfortiškai kasdienybei. Tokie modeliai yra labai lengvi, turi neslystantį padą ir puikiai prisitaiko prie mažylių pėdos – tai viskas, ko jiems gali prireikti!

Crocs guminiai batai vaikams

Crocs botai vaikams puikiai pasitarnaus tuomet, kai Jūsų atžala norės lakstyti per balas ar tiesiog patogiai jaustis lietingomis dienomis. Jų paviršius neperšlampamas, o padas – grublėtas, todėl bet kokiems orų iššūkiams vaikučiai bus pasiruošę.


Crocs avalynė moterims

Šiuo prekiniu ženklu pažymėti batai visuomet stebina išskirtiniu, dėmesį prikaustančiu dizainu, todėl Crocs avalynė moterims leidžia suderinti unikalų stilių su komfortu. Norėdamos tuo įsitikinti, turėtumėte apžiūrėti šiuos variantus:

Klumpės Crocs moterims

Šie klasikiniai Crocs moteriški batai nustebins ne tik prieš tai minėtu komfortu ir lengvumu, bet ir gausia spalvų įvairove. Jų kūrėjai skatina laužyti stereotipus ir pritaikyti šiuos batus ne tik laisvalaikiui, bet ir darbui ar pasimatymui – tik nuo Jūsų priklauso, ar išdrįsite tai padaryti! O jei norėsis šio to paprastesnio, galite išbandyti ir Crocs basutes moterims: su jomis patogiai jausitės bet kokioje situacijoje.

Crocs guminiai batai moterims

Priešingai nei galėtume įsivaizduoti, moteriški Crocs botai stebina išskirtine elegancija – tarp šių modelių dominuoja tamsūs, lengvai derinami atspalviai. Prie viso to gausite ir neperšlampamą, prie jų pėdos prisitaikančią medžiagą bei šlapiems paviršiams pritaikytą padą, todėl dėl saugumo taip pat nereikės nerimauti.