Naudingi patarimai

Būtiniausi grožio bei sveikatos įrenginiai

Platus grožio bei sveiktos įrenginių pasirinkimas
2017 11 14
Geriausi epiliatoriai

Grožio ir sveikatos paslaugos tampa vis labiau populiarios ir jų kainos auga tiesiog akyse. Tačiau didžiausiu rūpesčiu, kai prireikia gero masažo, manikiūro ar depiliacijos, tampa laiko trūkumas. Todėl grožio ir sveikatos industrija vis labiau atsižvelgia į vartotojus ir ima siūlyti prietaisus, kurių naudojimas sutaupo laiko bei suteikia tą patį norimą grožio, sveikatos efektą. O prieš renkantis kiekvieną prekę reikia gerai įsigilinti į savo poreikius, galimas alergines reakcijas, kaip dažnai prietaisas bus naudojimas.

Plaukų priežiūra ir plaukelių šalinimas

Pavyzdžiui, dabar vis labiau populiarėjantys fotoepiliatoriai išties patogus būdas atsikratyti nepageidajamų plaukų veido, bikini, pažastų ar kojų srityse. Šiuo įrenginiu vis dažniau domisi ne tik moterys, bet ir vyrai. Tačiau nusprendus jį įsigyti reikia įvertinti odos jautrumą ir ar esate pakankamai pareigingas, reikiamas procedūras atlikti laiku.

Labiau mėgstantiems tradicinius būdus, kai plaukelių šalinimas atliekamas tada, kai tam yra poreikis ir laiko, rinkoje siūlomas didelis epiliatorių pasirinkimas. Prieš įsigyjant naują epiliatorių vėlgi reikia įvertinti kūno odos jautrumą. Taip pat apsibrėžti, kurias sritis ketinate epiliuoti. Galima rinktis nuo pačių paprasčiausių epiliatorių iki tokių, kurie turi keletą galvučių, galima naudoti po vandeniu, turinčių masažo funciją ir taip toliau. Viskas priklauso nuo poreikio, naudojimo dažnumo.

Neįmantrias šukuosenas mėgstančių ar barzdas nešiojančių vyrų vonioje privalomas įtaisas – skutimosi mašinėlė. Ji sutaupo laiko, kurį kiti skiria grožio salonams bei barzdaskučiams. Jei skutimosi mašinėlė bus naudojama tiek galvos plaukams, tiek barzdai trumpinti bei formuoti, rinkitės daugiau skutimo funkcijų turinčias mašinėles. Taip pat, būtina atsižvelgti į naudojimo pobūdį. Vienos mašinėlės veikia tik įjungtos į elektros tinklą, kitos pakraunamos, o trečios veikia baterijų pagalba. Todėl, jei vonioje elektros lizdas yra pakankamai nutolęs nuo veidrodžio, rekomenduojama įkraunama ar baterijomis veikianti skutimosi mašinėlė. Nepamirškite, kad dažnai drėgnoje patalpoje naudojamas įrenginys turėtų būti apsaugotas nuo jos poveikio.

Top 10 Epiliatorių


Masažas namuose

Sveikatą puoselėti padeda geras masažas, kuriam dažnai pritrūksta laiko. Todėl namuose pravartu turėti nešiojamų ar naudojimui namuose pritaikytų masažų prietaisų. Rinkdamiesi masažui skirtą įrenginį identifikuokite kūno vietas, kurias labiausiai norėtųsi išjudinti, atpalaiduoti. Kojų masažuoklis atpalaiduos ir labiausiai pavargusias pėdas, o nugarai skirti prietaisai gali ant kojų pastatyti ir labiausiai pervargusį žmogų. Planuodami šį pirkinį būtina atkreipti dėmesį į įkrovimo ar pakrovimo savybes: ar tai automatinis masažuoklis, ar reikalauja jūsų pačių ar kito žmogaus įsikišimo.

Top 10 Masažuoklių