Naudingi patarimai

Geriausi vitaminai ir maisto papildai moterims: ką verta išbandyti?

Didelis vitaminų ir maisto papildų grožiui pasirinkimas
2021 11 19
mergina dziaugiasi gera savijauta vartodama vitaminus groziui ir imunitetui

Kiekviena moteris svajoja apie nepriekaištingą išvaizdą ir puikią savijautą – tam, kad galėtume to pasiekti, nuolat reikia rūpintis savo sveikata. Pirmiausia organizmą reikėtų palepinti iš vidaus, suteikiant jam visas būtiniausias maistines medžiagas. Tokiais atvejais ypač praverčia vitaminai ir maisto papildai. Priklausomai nuo amžiaus ir gyvenimo būdo, reikalingiausi vitaminai moterims šiek tiek skiriasi, tačiau atrinkome pačius populiariausius – būtent jų pravartu paieškoti produktų sudėtyse.

Kalcis, magnis, cinkas

Visus šiuos mineralus labai dažnai galima aptikti tuose pačiuose produktuose, tačiau kiekvienu iš jų praturtintus papildus galima įsigyti ir atskirai. Jie turi daugybę naudos mūsų organizmui:

  • Kalcis yra atsakingas už mūsų kaulus ir dantis, o taip pat jis prisideda ir prie raumenų palaikymo funkcijos. Teigiama, kad moterims kaulai po truputį pradeda retėti sulaukus trisdešimtojo gimtadienio, tačiau šiuo mineralu papildyti vitaminai moterims virš 50 metų yra kone būtini. Ypač tuomet, jei nesate pieno produktų mėgėjos.


  • Magnis prisideda prie sėkmingo raumenų ir nervų funkcionavimo, palaiko normalų kraujospūdį ir širdies ritmą, o taip pat – stiprina imunitetą ir reguliuoja cukraus lygį kraujyje. Jei kamuoja migrena, viduriavimas ar netgi vėmimas, labai tikėtina, kad Jums trūksta būtent šio mineralo – jis naudingas bet kuriame amžiuje.