Naudingi patarimai

Darbo kambario interjeras. Pataria interjero dizainerė.

Didelis biuro baldų pasirinkimas
2022 01 24
jaukus namu biuro interjeras su medzio ir augalu detalemis

Pandemijos metai pakeitė daugelio iš mūsų darbo įpročius – ne vienas ofisą perkėlė į namus, o po to juose ir pasiliko. Darbo kambarys namuose tapo ypatingai svarbus: nepriklausomai nuo to, ar jam galite skirti visą, ar tik dalį patalpos, norisi, kad ši erdvė būtų jauki ir tuo pačiu išliktų produktyvi. Tai padaryti padės interjero dizainerės patarimai ir jos pateikiamos darbo kambario idėjos.

vyras dirba prie kompiuterio namu biure

Plėtokite jaukią aplinką

Namų biuro baldai – svarbiausias pasirinkimas, tad šiam aspektui turėtumėte skirti daugiausiai dėmesio. Jei dairotės optimalaus kainos ir kokybės santykio, rinkitės baldus pagamintus iš medžio masyvo baldų alternatyvų – medžio dulkių plokštės. Iš šios plokštės gaminami darbo kambario baldai vertinami dėl tvirtumo ir atsparumo, todėl tai bus ilgaamžis sprendimas Jūsų namuose. Tokie baldai dažnai sukuria lengvumo ir estetikos pojūtį, kadangi jų paviršiai, sudaryti iš itin smulkių dalelių, yra glotnūs prisilietimui. Malonūs gobeleno baldai ar minkšti kilimai užtikrins, kad darbo kambario interjeras bus jaukus ir malonus. Kiti ne mažiau svarbūs šiuolaikiško darbo kambario akcentai - modernių formų lentynos ar dideli paveikslai.

jaukus sviesiu spalvu namu biuro interjeras


Išbandykite industrinį stilių

Toks darbo kambario dizainas atrodo unikaliai – jei ir kitose kambariuose plėtojate panašų interjerą, išsaugosite bendrą namų stilistiką. Industrinio stiliaus baldai, kuriuose vyrauja tamsesnės metalo spalvos, rūdžių fragmentai, betono detalės, Jūsų darbo kambariui suteiks išskirtinumo ir savitumo. Kambario rimtį išlaikys medienos masyvo detalės. Suteikite savo darbo kambario interjerui šiek tiek žalumos, papildydami erdvę augalais, plačialapėmis gėlėmis. Rinkitės tvirtų audinių ergonomišką bei patogią, reguliuojamo aukščio darbo kėdę maksimaliam komfortui pasiekti.

industrinio stiliaus namu biuro interjeras


Atsižvelkite į kambario dydį

Darbo kambarys bute dažniausiai nėra didelis – neretai savo ofisui galime skirti tik dalį patalpos. Tačiau net ir tuomet įmanoma sukurti jaukią ir funkcionalią aplinką. Jei patalpa nedidelė, joje turėtų dominuoti kuo šviesesnės darbo kambario spalvos – taip sukursite didesnės erdvės pojūtį. Derinkite kelias spalvas kambaryje, kaip pvz., klasikinę juodą ir baltą. Baltame kambaryje vyraujantys juodos spalvos interjero akcentai suteiks kambariui solidumo ir įdomumo. Tai galėtų būti stalinis šviestuvas, pagamintas iš juodo metalo, dirbtinės odos darbo kėdė ar medinės lentynos. 

funkcionalus namu biuro interjeras


Pagalvokite apie akcentus

Norėdami sukurti modernų darbo kambario dizainą, derinkite tiek pastelines, tiek ryškias spalvas bei skirtingas baldų medžiagas. Stenkitės neperkrauti darbo kambario erdvės, taip išlaikysite minimalizmo, estetikos ir tvarkos pojūtį. O svarbiausią kambaryje darbo stalo erdvę papuoškite paveikslu. Paveikslas ant natūralios drobės puikiai išlaiko savo tekstūrą, kartu sukuria elegantišką bei išskirtinį darbo erdvės akcentą.

modernus namu biuro interjeras


Nepamirškite komforto

Įsirenginėjant darbo kambarį namuose, atkreipkite dėmesį kiek patenka šviesos į kambarį. Natūrali šviesa kambaryje gali padėti pakelti motyvaciją darbams. Darbo kambarys namuose ar bute išties yra labai svarbi vieta, kurioje turite jaustis puikiai dirbant, todėl apgalvokite darbo kambario dizainą. Norint trumpam atsitraukti nuo darbų, sukurkite atskirą poilsio zoną. Siekiant daugiau natūralumo darbo kambaryje, rinkitės baldus pagamintus iš medienos, jo masyvo, o unikalumo darbo kambariui pridės skirtingi baldų medžiagų raštai.

sviesus namu biuro interjeras su poilsio zona


Pritaikius šias idėjas savo namuose, darbo kambario įrengimas nesukels didelių rūpesčių – svarbiausia, kad erdvė būtų jauki ir patogi. Verta atkreipti dėmesį, jog pastarieji metai pakeitė ir tam tikras vaikų kambarių tendencijas – apie tai plačiau skaitykite straipsnyje: Interjero dizainerė pataria, kaip įrengti mokinio kambarį atsižvelgiant į praėjusių metų patirtis.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?