Naudingi patarimai

Vyriški kostiumai: kaip išsirinkti tinkamą?

Didelis vyriškų kostiumų pasirinkimas
2021 06 30
vyras mieste devintis stilinga kostiuma

Ar žinojote, kad mums įprastas juodas kostiumas yra oficialus ir labiausiai atitinka vakaro aprangos kodą? Taip pat, kad kasdienai geriau rinktis mėlyną arba pilką, o įvairioms progoms galite varijuoti – rinktis su raštais ar laisvesnio stiliaus kostiumą. Nors ir nežymiai, tačiau kostiumų mados taip pat keičiasi. Tačiau už vis svarbiausia yra ne kostiumo stilius, o taisyklės, kurias būtina žinoti renkantis šį drabužį.

Proga, kuriai perkamas kostiumas

Jeigu norite išsirinkti kostiumą, pirmiausiai turite žinoti progą, kuriai jis bus skirtas. Žinoma, kostiumas yra toks drabužis, kurių turėti keletą reikia tik tiems, kuriems tai kasdienės darbinės aprangos stilius ar dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, oficialiuose priėmimuose. Tuo tarpu kitiems pilnai užteks vieno ar dviejų kostiumų, kurie tiks tiek šeimos šventei, tiek oficialiam renginiui darbe.

Jeigu renkatės kostiumą ypatingai progai – vestuvėms, krikštynoms ar kitai didelei šventei, rinkitės geros kokybės audinį, derinkite pagal sezoną, bendrą šventės temą. Visgi renkantis kostiumą galioja taisyklė, kad mažiau yra daugiau. Šiandien galima rasti margų, raštuotų, ryškių spalvų kostiumų. Visgi, jeigu planuosite dėvėti ir kitomis progomis, geriau rinkitės vienspalvį, kuris bus universalus.


Tamsiai mėlynas arba pilkas kostiumas tiks kone bet kuriai šventei, kasdienai, susitikimams darbe ar darbo pokalbiui. Toks kostiumas atrodo ir šventiškai, ir kartu oficialiai.

vyras devi tamsiai melyna kostiumavyras devi pilka kostiuma


Juodas kostiumas nėra universalus drabužis. Šios spalvos kostiumas yra laikomas labai oficialiu drabužiu ir dažniausiai jį reikia rinktis vakare arba labai iškilmingiems renginiams.

vyras devi elegantiska juoda kostiuma