Naudingi patarimai

Kaip panaudoti papildomas kėdes po švenčių?

Daugiau Kalėdinių dekoracijų
2018 11 05
kėdžių panaudojimas

Kalėdiniu laikotarpiu laukiate daug svečių? Neabejotina, kad padarysite viską dėl jų patogumo ir kruopščiai pasiruošite jų priėmimui. Juk Kalėdos – šventė, kuomet ypatingai norisi jaukumo, patogumo ir geros kompanijos. Besiruošdami Kalėdų šventei pastebėjote, kad namuose ne itin daug vietos? Svarstote ar nereikėtų įsigyti papildomų kėdžių, kad visiems svečiams ir namų šeimininkams užtektų vietos patogiai įsitaisyti jaukiam vakarui? Jeigu esate pasiryžę investuoti šiek tiek santaupų patogumui užtikrinti – nenusivilsite sužinoję, kiek yra skirtingų būdų  papildomas kėdes panaudoti po švenčiųi. Gražus kalėdinis interjeras džiugins ne tik svečius, bet ir artimuosius. Štai keletas patarimų:


Namų puošybos detalė -  kalėdinė interjero puošyba

Nelabai reikalinga kėdė Jūsų namuose gali virsti meno kūriniu, o tai padaryti labai paprasta ir nereikalauja daug išlaidų. Medines kėdes galima papuošti dekupažu – tai viena paprasčiausių dekoravimo technikų, kurios dėka kėdė taps puikiu namų puošybos elementu. Galima pasirinkti įvairius raštus ar spaudinius, spalvą, paviršiaus efektus. Iš pradžių reiktų nuspręti kuriame kambaryje stovės kėdė ir dekoruoti ją pagal kambario dizainą. Atnaujinta kėdė gali tapti puikia vieta pastatyti vazoninei gėlei, sudėti knygoms, namų puošmenoms ar kitiems daiktams, kurie neatranda tinkamos vietos. Jūsų rankomis papuošta kėdė taip pat gali stovėti ir tiesiog džiuginti Jūsų bei svečių akis puošdama kambarį.

Šventinis atributas ar žaislas vaikams - puikus  kalėdinis interjero papuošimas

Jeigu turite bent kiek gabumų gaminant rankdarbius ir daug fantazijos – papildomos kėdės gali tapti įvairių švenčių atributais ar vaikų žaislais. Jeigu galite pasiūti kokio nors gyvūno ar filmuko personažą atitinkantį portretą iš spalvingos medžiagos, kuris užsimautų ant kėdės atlošo – Jūsų atžalos turėtų naują žaislinį draugą. Ir tam nereiktų papildomų išlaidų gigantiškam pliušiniam žaislui. Kėdės atlošas tokiu pat būdu gali tapti gigantikšu margučiu Jūsų namuose per Velykas, širdute per Valentino dieną ar moliūgu per Heloviną.

Kėdės atlošas – aprangos detalių kabykla

Papildoma kėdė gali atlikti ne tik puošybos ar sėdėjimo funkciją – nuimkite kėdės atlošą ir jį pritvirtinus prie sienos turėsite puikią šalikų, kaklaraiščių ar dirželių kabyklą. Naująją kabyklą taip pat galima pritvirtinti ir spintos vidinėje dalyje – neužims daug vietos, o sukabinus smulkias aprangos detales, spinta taps daug tvarkingesnė. Dekoruokite kabyklą pakeisdami jo spalvą, pritaikydami prie sienos. Ji pagyvins Jūsų kambarį ir suteiks originalumo namų dizainui. Likusią sėdimąją kėdės dalį taip pa galite dekoruoti ir naudoti namuose kaip puošybos detalę.

Naujas kėdes naudokite pagal paskirtį, o senąsias atnaujinkite ( kalėdinis namų puošimas)

Tikriausiai visi savo namauose turi ilgiau naudotų ir šiek tiek nusidėvėjusių kėdžių. Papildomai įsigytas prieš šventes naudokite pagal paskirtį, o senąsias galite atnaujinti ir taip pat paversti interjero puošmena. Jeigu kėdės kieto paviršiau, jas galima dažyti, ant jų piešti ir puošti dekupažo technika kaip minėta ankstesniame patarime. Jeigu kėdžių sėdimoji dalis minkšta, jas galima aptraukti nauju audniu – kailiu, oda, savo mezginiais ar nėriniais ir pan. Tam galite naudoti ir kilimines dangas, užuolaidų audinius, kėdes padaryti žaismingomis naudojant kelis skiritngus audinius, jeigu planuojate kėde dekoruoti vaikų kambarį. Naują kėdės užvalkalą galima papuošti Jūsų ar šeimos narių inicialais, išsiuvinėti palinkėjimą ar ko tik pageidauja Jūsų fantazija. Tokiu pat būdu galima dekoruoti ir naujas minkštas kėdes arba pasitelkus pagalvėles ar paraloną kietas kėdes paversti minkštomis. Tokio tipo  kalėdinis namų dekoravimas ne tik yra pigus, bet ir savo rankų darbo puošyba - maloni širdžiai.

 Apsikeiskite naudotais daiktais               

Jeigu vis dėlto nusprendėte, kad baldų ir interjero puošybos detalių Jūsų namuose pakanka, neskubėkite išmesti atliekamų kėdžių. Internete apstu tinklapių ir forumų, kuriuose galima parduoti bei mainytis daiktais. Tikrai surasite žmonių, kurie priims Jūsų kėdes ir už tai pasiūlys, ko Jums trūksta namuose, buityje. Padarysite gera ne tik sau, bet ir kitai šeimai. Negana to apsikeitimas daiktais tai ir puikus būdas bendrauti, o kalėdinis namų interjeras tiesiog žibės. Juk atiduodate ne tik daiktus, bet ir geras emocijas.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?