Naudingi patarimai

Kaip papuošti langus Kalėdoms?

Didelis kalėdinių dekoracijų pasirinkimas
2020 11 09
langu dekoracijos ir puosmenos kaledu sventei

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pradeda kilti vis daugiau organizacinių klausimų, o vienas dažniausių iš jų – kaip papuošti namus Kalėdoms. Pradėję dekoruoti namus, dažnai susimąstome, kaip papuošti langus Kalėdoms – šie papuošimai bus matomi ir lauke, ir namuose, todėl jų pasirinkimui visuomet skiriame daug dėmesio. Štai kelios efektyvios idėjos, kaip papuošti langus Kalėdoms.

Varpelių dekoracijos

kalediniai varpeliai ant langokaledu varpeliai puosia langusvarpeliai papuosimai kaledoms

Tokie kalėdiniai papuošimai ant lango taps netikėtu, tačiau labai skoningu akcentu, padėsiančiu išplėtoti šventinę aplinką. Paprasčiausias šios idėjos įgyvendinimas – įsigyti varpelius ir tuomet juos sukabinti ant užuolaidų. Tačiau tokią girliandą lygiai taip pat galite sukurti ir patys – tokios kalėdinės iškarpos ant langų šiemet bus itin madingos.

Dovanos prie lango

kaledines dovanos ant palangeskaledu dovanos ant langodovanos kaledoms ant lango

Palangės papuošimas Kalėdoms – taip pat labai svarbus niuansas, tad nepamirškite ir šios namų zonos. Pavyzdžiui, supakuotas dovanėles (ar netgi jų imitacijas) galite dėti ne tik po eglute, bet ir ant palangės – tokie intriguojantys kalėdiniai papuošimai namams tikrai bus pastebėti!

Žvakės

kaledines zvakes ant palangessventines zvakes ant langokaledines sventines zvakes ant lango

Tai visiškai klasikinės, tačiau vis dar efektyvios kalėdinės dekoracijos langams, suteikiančios daugiau jaukumo tiek namams, tiek ir kiemui. Galite rinktis baltas, raudonas ar spalvotas žvakes, eksperimentuoti su jų dydžiais ir kiekiais – jokios aiškios taisyklės šiuo klausimu nėra nustatytos.


Kalėdiniai žaisliukai

kalediniai papuosimai ant langokalediniai papuosimai ant lango dekoracijoskalediniai papuosimai ant lango sventiniai

Šios puošmenos tinka ne tik eglutei, bet ir langams – derindami skirtingus atspalvius, galėsite sukurti itin žaismingą ir spalvingą žaisliukų girliandą. Pasitelkę juos, taip pat galite sukurti įvairiausius kalėdinius simbolius, pavyzdžiui, žvaigždes ar kaspinėlius. Kaip atrodys šis langų papuošimas Kalėdoms, priklauso tik nuo Jūsų fantazijos.

Jaukios lemputės

kaledines lemputes ant langokaledines lemputes ant lango sventineskaledines lemputes ant lango sventems

Tai dar vienos laiko patikrintos dekoracijos, leisiančios išbandyti pačias įvairiausias idėjas. Kalėdines lemputes galite išdėstyti pačiais įdomiausiais ornamentais, taip langams suteikdami dar daugiau originalumo. Tuo labiau, kad ir pačios girliandos gali būti įvairių skirtingų tipų ir atspalvių – dėl to langų dekoravimas Kalėdoms tampa tik dar paprastesnis.