Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti kambarinę anteną?

2020 12 15
pora ziuri televizija kambarines tv antenos pagalba

Daugelis iš mūsų savo kasdienybės vis dar neįsivaizduoja be televizoriaus žiūrėjimo. Visgi, jei norisi matyti pagrindinius kanalus, o televizorius neturi DVB-T priedėlio, papildomai teks pasirūpinti ir TV antena. Pradėjus paieškas, neretai kyla klausimų, kokią anteną rinktis – išskyrėme pagrindinius aspektus, kurie padės Jums priimti sprendimą.

TV antenos tipas

Svarstant, kaip pasirinkti televizijos anteną, pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, jog jos būna kambarinės arba laukinės. Rinkoje vis dažniau pastebime ir universalių modelių, tačiau vis dar pravartu žinoti pagrindinius jų skirtumus:

  • Kambarinės antenos. Tokio tipo gaminiai yra gerokai kompaktiškesni ir labai paprastai montuojami – dažnu atveju juos tiesiog užtenka pastatyti prie televizoriaus. Visgi, dėl storų sienų signalas neretai gali būti ne toks idealus. Būtent dėl to tokie modeliai rekomenduojami tais atvejais, kai TV bokštas yra arčiau namų – tuomet kambarinės antenos atsiliepimai būna itin geri.


  • Lauko antenos. Tokios antenos be jokių trikdžių gali priimti kokybiškus ir švarius signalus – tai reiškia, kad televizijos žiūrėjimas nesukels papildomų rūpesčių. Visgi, reikėtų įvertinti tai, jog tokių gaminių montavimas yra gerokai sudėtingesnis, o neretais atvejais – ir brangesnis. Tačiau jei TV bokštas nuo namų pakankamai toli, tai gali būti vienintelė išeitis.