Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti vaikiškus rūbus?

Platus drabužių vaikams pasirinkimas
2017 07 31
mergaite ir berniukas apsirenge puosniais vaikiskais drabuziais

Vaikai greitai auga ir keičiasi. Kartu su ūgiu kinta jų poreikiai, mėgstamos ar nekenčiamos spalvos. Renkant rūbus ar avalynę vaikams, būtina atsižvelgti į jų norus, kitaip tas neapsakomai šiltas megztinis, kuris kainavo nemažus pinigus, dūlės spintoje nenešiojamas. Tačiau, kad ir kokie įnoringi būtų vaikai, reikia išlikti praktiškiems ir įvertinti ne tik rūbo grožį, bet ir kokybę, panaudojimo galimybes, būtinybę.

Top 10 drabužių mergaitėms


Vaikiškų drabužių kokybė

Pirmiausia, įvertinkite tai, kad vaikai greitai auga. Bet jiems būtini rūbai, kurie nedirgina odos, greit neplyšta ir išlaiko savo formą. Todėl pirkite tik aukštos kokybės rūbus.

Kokybės standartu dažniausiai galima laikyti medžiagą, iš kurios pasiūtas rūbas. Vaikai yra labai aktyvūs ir jiems būtini patvarūs rūbai, ypač tie, kurie nešiojami kiekvieną dieną. Ši taisyklė galioja ne tik sportinėms kelnėms, megztiniams ar bliuzonams. Taip pat atidžiai būtina rinkti ir apatinius marškinėlius, kurių medžiaga neskatintų papildomo prakaitavimo ir nekeltų alerginės reakcijos.

Drabužiai, kurie pagaminti iš tikrai geros medžiagos, nebūtinai yra brangūs. Be to, turėkite omenyje ir tai, jog perkant internetu, visi rūbai dažniausiai kainuoja pigiau. Bet prieš perkant, jeigu turite galimybę, įvertinkite drabužį pagal šiuos kriterijus:

  • Palieskite ir pajauskite medžiagą. Įsitikinkite, kad ji tvirta ir kvėpuojanti.
  • Iškelkite drabužį priešais šviesą ir pažvelkite per jį – geras rūbas privalo būti neperšviečiamas.

Top 10 drabužių berniukams