Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti video ir audio aparatūrą namams?

Platus video ir audio aparatūros pasirinkimas
2017 11 23
Kolonėlės

Esate kino mėgėjas, o gal tiesiog dievinate muziką? Nusprendėte, kad jūsų namuose kažko trūksta? Galbūt idealiems namams trūksta tik video arba audio aparatūros? Puiku – ją galite įsigyti Pigu.lt parduotuvėje. Beliko nuspręsti, ko jums reikia – namų kino sistemos, garso kolonėlių, radijo imtuvo, vaizdo grotuvo, magnetolos, nešiojamo garsiakalbio, muzikinio grotuvo, patefono, o gal muziką norite kurti patys, todėl jums reikia muzikinio instrumento? Jau atrodo kiek painu ir sudėtinga, tiesa? Ką gi, pasirinkti video ir audio aparatūrą namams padėsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Namų kino sistemos

Namų kino sistemos, savaime aišku, yra skirtos kino filmams ir žaidimams. Taip, jos gali būti naudojamos ir muzikai, bet labiau kreipkite dėmesį ne į žemų dažnių kiekį ar panašius dalykus, bet į realistiško garso efektų atkūrimą – garsas iš namų kino sistemos privalo būti itin tikroviškas ir tiksliai atkuriamas, kad galėtumėte tiksliai girdėti iš kur ir kokie garsai sklinda. Namų kino sistemos gali būti gana brangios, todėl jas patariame įsigyti tik tikriems kino mėgėjams.

Populiariausios Namų kino sistemos


Namų garso kolonėlės ir „Soundbar“ sistemos

Jeigu ieškote labiau biudžetinės garso įrangos, kurią galėtumėte naudoti ir muzikai ir filmams, galite pasirinkti įprastas namų garso kolonėles ar „Soundbar“ sistemą. Taip, jos nebus tokios nuostabios filmų peržiūrai ir dažniausiai negali atkurti idealaus kelių dimensijų garso, tačiau tokia audio aparatūra kainuoja mažiau, yra paprastesnė, nes nereikalauja tiek daug laidų, yra labiau universali ir dėl to tai gali būti geresnis pasirinkimas jums.

Top 10 Garso kolonėlės


Radijo imtuvai ir žadintuvai

Radijo imtuvai ir žadintuvai reikalingi tuo a