NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus! Užsisakyk ŠIANDIEN - gauk RYTOJ!

Naudingi patarimai

Idėjos, kaip suorganizuoti smagų ir nepamirštamą vaiko gimtadienį

Didelis šventinės atributikos pasirinkimas
2020 05 11
vaikai linksmai svencia gimtadieni su dovanomis

Kiekvienas vaiko gimtadienis tiek jam, tiek visiems namiškiams yra svarbi šventė, todėl norisi, kad ši diena praeitų ypatingai – su geriausiais draugais, gardžiomis vaišėmis ir įdomiais užsiėmimais. Jei pritrūkote naujų veiklų ar tiesiog norite viską atlikti nepriekaištingai, skubame Jums į pagalbą: šios gimtadienio idėjos vaikams paliks neišdildomą įspūdį.

Pradėkite nuo temos ir kvietimų

Tam, kad lengviau planuotumėte tiek dekoracijas, tiek visus kitus tolimesnius žingsnius, pirmiausia apsispręskite, ar ši šventė turės konkrečią temą. Idėjos vaikų gimtadieniui dažniausiai priklauso nuo lyties. Mergaitės mėgsta princesių, gėlių ar mėgstamų pasakų personažų temas, o berniukams patinka automobiliai bei fantastinio pasaulio ar animacinių filmukų herojai. Visgi, geriausia iš anksto pasitarti su atžala ir pagalvoti, ar temą bus įmanoma įgyvendinti: ar lengvai rasite tinkamą aprangą bei puošmenas.

princeses temos gimtadienis mergaitemsmergaites gimtadienis

heroju gimtadienio svente berniukamsberniuko gimtadienio svente

Tuomet laukia smagesnė užduotis – šventės dalyvių sąrašas ir pakvietimų išsiuntimas. Be vaikų pagalbos šiuo atveju irgi vėlgi neapsieisite. Tiesa, jei rinksitės vieną iš populiaresnių temų (pavyzdžiui, princesių ar piratų), iš karto galėsite įsigyti jau paruoštus kvietimus. Kitais atvejais gali prireikti kūrybiškumo, tačiau kartu su savo pagalbininkais nesunkiai susitvarkysite.

Pasirinkite temą atitinkančias dekoracijas

Kai tema jau aiški, pats metas pagalvoti ir apie šventės puošmenas. Jei nestokojate nei noro, nei fantazijos, iš spalvoto popieriaus jas galite pagaminti ir patys. Tam tinka įvairūs užrašai, girliandos ir žinoma – tematiką atspindintys pagrindinių herojų atvaizdai.


Net ir tuomet, jei šventės dalyvių neprašote persirengti, šventės kaltininkui vis vien reikėtų kelių nedidelių detalių, pavyzdžiui, karūnos ar piratiškos kepurės.

dekoracijos vaiko gimtadienio sventei girliandos balionaidekoracijos mergaites gimtadieniui

dekoracijos berniuko vaiku gimtadieniuidekoracijos berniuko gimtadienio sventei

Pagalvokite apie valgiaraštį 

Vaikų gimtadienio vaišės turėtų būti kuo paprasčiau paimamos ir lengvai suvalgomos, kadangi dažniausiai mažyliai susikoncentruoja į kitas veiklas. Tam tinka sūrio lazdelės, vieno kąsnio sumuštinai, sausainiai, keksiukai ir bet kokie kiti panašūs užkandžiai. Nesuklysite, jei juos įdomiai papuošite ir dekoruosite – tuomet vaikai dar labiau norės jų paragauti. Labai svarbu, kad jiems netrūktų gėrimų: jei laukia daug aktyvių pramogų, vaikučiai tikrai bus ištroškę.

Idėjos vaikų gimtadienio stalui neturėtų apsiriboti tik maistu – jį taip pat reikėtų papuošti pagal šventės tematiką.