Naudingi patarimai

Kavos menas. Sužinokite daugiau apie kavos kapsules

Didelis kavos pasirinkimas
2019 05 01
kavos puodelis su širdute

Tikri kavos gurmanai galėtų patvirtinti, kad šis gėrimas – ypatingai subtilus ir paslaptingas, galintis mums padovanoti ypač platų skirtingų skonių spektrą. Lengviausia visus juos išbandyti pasitelkiant kapsules kavai – tuomet net ir neturėdami specifinių įgūdžių, rytą galėsite pradėti su vis kitu skoniu ir aromatu. Šį kartą atskleisime, kokias skonio paslaptis slepia NESCAFE Dolce Gusto kapsulės – čia tikrai bus ką paragauti!


Espresso

Šios kavos rūšies pristatinėti tikrai nereikia, tačiau jei nuspręsite išbandyti kavos kapsules, susipažinsite su itin plačia šio tipo gėrimų įvairove:  

  • Honduras patiks ne tik espresso, bet ir ekologijos gerbėjams – ši kava yra visu šimtu procentų natūrali. Medus, šokoladas ir salyklas – tai pagrindiniai prieskoniai, kurie šias kapsules paverčia išskirtinėmis.
  • Intenso kava leis dieną pradėti žvaliai ir energingai. Tai pakankamai stiprus gėrimas, pagardintas švelniomis uogomis, prieskoniais ir „papuoštas“ akį traukiančia puta.
  • Ristretto garsėja savo stiprumu, tad jei mėgstate sodraus skonio kavą, šios Dolce Gusto kapsulės Jums tikrai paliks puikų įspūdį. Riešutų, saldymedžio ir dūmų derinys – tokiam kvapui iš tiesų labai sunku atsispirti!
  • Cortado kava puikiai tiks ne tokių „ekstremalių“ pojūčių mėgėjams – šis gėrimas pagardintas šlakeliu riebesnio pieno, suteikiančiu malonų prieskonį ir švelnesnį kavos atspalvį.
  • Barista ir vėlgi patiks stiprių gėrimų mėgėjams – norint pasimėgauti išraiškingu skoniu, ją patartina gerti ypatingai nedidelėmis porcijomis.

Cappuccino ir Latte

Šios kavos rūšys dažniausiai yra švelnesnės nei prieš tai minėti gėrimai, tačiau nusprendus pasirinkti Dolce Gusto kavos kapsules, Jūsų laukia ne viena maloni staigmena:

  • Flat White bus pakankamai švelni, tačiau jos skonį tikrai įsiminsite – gamintojai intriguoja, kad šios kavos paslaptis yra specialiai paruoštas pienas. Privalote tuo įsitikinti patys!
  • Cappuccino kavos išsamiai pristatinėti nereikia, tačiau svarbu paminėti, kad šių kapsulių skonis maloniai nustebins net ir tuos, kurie šį gėrimą galėtų atpažinti iš pirmo gurkšnio. Dvigubos kapsulės technologija, espresso ir riebaus pieno putos derinys – tai, kas sužavės kiekvieną gurmaną.
  • Latte Macciato kavą ypatingą daro didesnis pieno kiekis, kuris ypač pradžiugins švelnesnių skonių mėgėjus. Jei norite daugiau saldumo, rinkitės Caramel Latte Macciato kapsules, o jeigu cukraus kiekį ribojate, Jums patiks nesaldinta šios kavos versija!

Lungo Grande

Didokas puodelis stiprios, vaisiais dvelkiančios kavos ir Jūs jau pasiruošę užkariauti pasaulį – būtent taip geriausia būtų apibūdinti šią kavos kapsulių rūšį, pagamintą iš visiems puikiai pažįstamos Arabikos kavos. Jei mėgstate ypatingai sodrų skonį, rinkitės Intenso kapsules – tuomet energijos tikrai greit nepritruks!

Kiti dėmesio verti skoniai

  • Preludio Intenso patiks tiems, kurie mėgsta gerti iš ypač didelių puodelių. Išbandę šį variantą, mėgausitės intensyviu skoniu, kuris susipina su maloniu vaisių aromatu – net nepastebėsite, kaip greitai pasibaigs net ir pats didžiausias namuose esantis puodelis!
  • Šokoladinių gėrimų gerbėjams, kartais norintiems pakeisti kavą saldesniais „skanėstais“, taip pat yra skirtos net kelios kapsulių rūšys. Tai ypatingais ingredientais patobulintas Chococino karštas šokoladas ir vaikystę primenanti Nesquik kakava, kuri ne mažiau nei vaikams, patinka ir suaugusiesiems.

Supažindinome Jus su pagrindinėmis kavos kapsulių rūšimis, tačiau jų Pigu.lt el. parduotuvėje neabejotinai atrastumėte ir daugiau. Dabar nesunku tapti kavos ekspertu – tereikia kokybiško kapsulinio aparato ir noro leisti į daug žadantį naujų kavos skonių pasaulį!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.6/5
10 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?