Naudingi patarimai

Kokios garso kolonėlės tinkamiausios įrengiant kino salę Jūsų namuose?

Platus garso kolonėlių pasirinkimas
2018 12 17
koloneles

Namų kino teatras yra viena įdomiausių pramogų, dovanojanti įspūdingas vaizdo ir garso patirtis. Tam, kad iš tiesų pavyktų išplėtoti šį efektą, labai svarbu atsakingai rinktis garso kolonėles: nuo jų priklausys, kaip pavyks įsijausti į kino teatrą primenančią aplinką.

Garso kolonėlių tipai ir galimybės

Grindinės kolonėlės. Šio tipo įrenginiai asocijuojasi su galingu ir patikimu garsu, o kiek didesnis dydis puikiai leidžia atskleisti gilesnius boso skambesius. Tačiau būtent dėl užimamos vietos jas kur kas sunkiau pritaikyti mažesnėse erdvėse, todėl grindinės kolonėlės dažniausiai naudojamos ten, kur vietos nereikia taupyti.


Lentyninės kolonėlės. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, šio tipo įrenginiai yra kur kas kompaktiškesni ir gali tilpti į lentyną. Visgi, ne visi iš jų yra tokie maži, todėl lentynines kolonėles taip pat galima padėti ant stalo, o kai kuriuos modelius ─ pakabinti ant sienos.

Visgi, nepaisant mažesnio dydžio, jų galimybės tikrai nėra prastesnės: šio tipo kolonėlės puikiai suderinamos su erdvinio garso nustatymais ir garantuoja puikų garsą klausantis muzikos ar žiūrint filmą. Dažniausiai rekomenduojama rinktis bent porą tokių kolonėlių ir derinti jas su žemų dažnių garsiakalbiais.