Naudingi patarimai

Kokios rankinės bus madingos 2021 metais?

Didelis moteriškų rankinių pasirinkimas
2021 01 29
mergina su rusva rankine eina mieste

Įdomu sužinoti kokios rankinės užkariaus visų moterų širdis šiemet? Nuo minkštų kaip debesis audinių, minimalistinių ir tinklinių krepšių iki milžiniško dydžio bei gausiai dekoruotų rankinių. 2021 metais garsiausi mados namai pristatė tikrai išskirtinių modelių. 

TOP10 rankinių tendencijų 

1. Minimalizmas

minimalistinio stiliaus rankinesminimalistinio stiliaus balta rankine

Nors garsiausių dizainerių kolekcijose galima matyti ir įmantrių formų, dekoruotų įvairiomis detalėmis rankinių, šiais metais bus madingos ir visai minimalistinės, neutralių spalvų rankinės.


 

2. Grandinėlės

grandineles ant rankiniugrandineles ant rankiniu tendencijosraudona rankine su grandinele

Jei jau domėjotės aksesuarais kurie bus madingi šiemet, turbūt jau žinote apie storą grandinę primenančius kaklo papuošalus. Ši mada neaplenkė ir rankinių. 

3. Kutai

spalvinga rankine su kutaismergina su juodu rankinuku su kutaisnedidele rankine su kutais

Visai trumpi arba beveik besivelkantys žeme. Rankinės puoštos įvairaus ilgio kutais šiais metais bus ypač madingos. Jei norite daugiau klasikinio įvaizdžio, rinkitės tamsius atspalvius, jei norisi išsiskirti – pasinerkite į ryškesnes spalvas ir formas.

4. Geltona spalva

didele geltona rankine moterimslabai maza geltona moteriska rankinegeltona delnine moterims tendencijos

Visai nesvarbu kokio stiliaus rankinę pasirinksite, delninukę, didelę ir talpią, trumpa grandinėle puoštą – jei tik ji bus geltona, suklysti neįmanoma. Įvairių atspalvių geltonos spalvos rankinės bus vienas iš šių metų topų.