Naudingi patarimai

Madingos palaidinės ir marškinėliai moterims 2021 metais

Didelis palaidinių, marškinių moterims pasirinkimas
2021 06 04
moteris apsirengusi madingus marskinius eina mieste

Palaidinės ir marškinėliai yra vieni universaliausių drabužių, kuriuos galite derinti tiek su kelnėmis, tiek su sijonu. Derinkite aksesuarus, švarkus ir susikurkite net kelis skirtingus įvaizdžius. Per pastaruosius metus spėjome pasiilgti ne tik gyvo bendravimo, bet ir galimybės pasipuošti, ištrūkti iš namų. Šį sezoną verta įsigyti net kelias skirtingas palaidines, nes madingų marškinėlių spektras labai platus.

stilingos merginos eina mieste

Su rankovėmis arba visai be jų

Šiais metais pūstos rankovės ir pečiai užkariavo podiumus ir gatves. Megztukus ir palaidines rinkitės plačiomis rankovėmis, nepriklausomai nuo jų ilgio. Pavyzdžiui, pūstos rankovės iki alkūnių taip pat puikus pasirinkimas.

mergina su palaidine pustomis rankovemis mieste


Taip pat šiais metais itin madingos palaidinės ant petnešėlių, kurios idealiai tiks karštai vasaros dienai. Rinkitės dekoruotas nėriniais ar siuvinėtas. Jeigu jums atrodo, kad palaidinė šiek tiek primena pižamą, vadinasi tai kaip tik tai, ko jūs ieškote. Tokias palaidines galite drąsiai dėvėti su klasikinio stiliaus švarku. Beje, madingos palaidinės tiek su siauromis, tiek su plačiomis petnešėlėmis.

mergina su palaidine siauromis petneselemis