Naudingi patarimai

Madingos suknelės moterims 2021 metais

Didelis suknelių pasirinkimas
2021 06 02
moteris apsirengusi juoda aptempta suknele mieste

Toks jausmas, kad madų kūrėjai šiemet nusprendė sugrąžinti į gatves tai, ką praleidome, ko pasiilgome, ir kas mums teikė geriausiais emocijas ir prisiminimus.

Žinoma, vienas svarbiausių vasaros drabužių moterims – suknelės. Jų savo spintoje turėkite bent kelias – vėsesnei dienai, karštai, proginę. Leiskite sau kasdien atrodyti vis kitaip, juk vasara tokia trumpa! Didžioji dauguma madingų suknelių šiemet bus tos, kurias jau bent kartą buvote apsirengusios, nužvelgėte parduotuvių vitrinose ar ieškojote internetinėse parduotuvėse.

stilingos merginos vaiksto mieste

Suknelių audiniai

Jeigu ieškote madingos suknelės vasarai, atkreipkite dėmesį į audinį. Šią vasarą ir pereinamuoju laikotarpiu siūloma rinktis megztas, vilnones ir medvilnines sukneles. Tokios suknelės yra minkštos, patogios ir praktiškos. Rinkitės raštuotas sukneles, kurios sukurs savitą nuotaiką ir stilių, o kuo įdomesnis raštas, tuo geriau.


Taip pat šiais metais bus madingas permatomas audinys ir suknelės sudarytos iš kelių sluoksnių. Todėl jeigu ieškote suknelės šventei, atkreipkite dėmesį į tokio tipo sukneles.

Ieškančios madingos suknelės ir norinčios išsiskirti iš aplinkos, turėtų atkreipti dėmesį į nėriniais puoštas sukneles, taip pat dekoruotas pūkais, kutais ar netgi plunksnomis.

Nesenstanti klasika – džinsas ir oda. Jeigu visuomet svajojote apie džinsinę arba odinę suknelę, pats metas ją įsigyti. Džinsines sukneles rinkitės prigludusio silueto, pūstomis rankovėmis. Tuo tarpu odines – trumpas, žemės spalvų.

mergina su odine suknelemergina su dzinsine suknele


Suknelių raštai ir spalvos

Ko gero, galima sakyti, kad gėlės yra ne tam tikro laikmečio mada, o vasaros sezono raštas, kuris madingas visada. Šiais metais rinkitės gėlėmis margintas sukneles. Taip pat madingi gėlių raštai, motyvai. O ilga gėlėta suknelė tiks tiek romantiškam vakarui, tiek karštai dienai prie ežero.

geleto rasto moteriska suknele