Naudingi patarimai

Maudymosi kostiumėliai 2022: pagal figūros tipą

Didelis maudymosi kostiumėlių pasirinkimas
2022 04 26
mergina su maudymosi kostiumeliu baseine

Besirinkdamos drabužius, visuomet stengiamės, kad jie pabrėžtų mūsų privalumus ir leistų užmaskuoti trūkumus – tokia pati situacija yra ir tuomet, kai reikalingi maudymosi kostiumėliai. Be šių stiliaus detalių sunkiai įsivaizduotume šiltąjį sezoną ar atostogas, todėl jų pasirinkimui visuomet skiriame ypatingą dėmesį. Maudymosi kostiumėliai pagal figūrą – vienas dažniausių pasirinkimo kriterijų: jei žinote, kokiam tipui priskirtumėte savąją, labai greitai surasite ir tinkamiausią variantą. 

skirtingi figuru tipai maudymosi kostiumeliams

Stačiakampis

Jei turite siauresnius klubus, neryškų liemenį ir mažą krūtinę, turėtumėte įsidėmėti šiuos patarimus:

 • Liemenėlės turėtų būti kimštais kaušeliais. Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis taip pat gali būti papuošta plačiomis juostomis – taip vizualiai išplėsite pečių juostą.
 • Jums puikiai tinka „V“ formos liemenėlės ir jokių petnešėlių neturintys modeliai.

 • Klubus aptempiančios kelnaitės šiuo atveju bus vienas geriausių pasirinkimų. Dar geriau, jei jos bus papuoštos raišteliais ar kitomis detalėmis, kurios paryškins Jūsų klubus. Taip pat vertėtų pabrėžti ir taliją.

Kriaušė

Šios figūros savininkės turi siaurus pečius, nedidelę krūtinę, ilgą liemenį ir pilnesnę apatinę kūno dalį, ypač – klubus ir šlaunis. Tokiais atvejais renkantis maudymosi kostiumėlį reikia įsidėmėti šiuos patarimus:

 • Pagrindinį dėmesį sutelkite į viršutinę maudymosi kostiumėlio dalį – ji gali būti marga, ryški ar papuošta įvairiais dėmesį atkreipiančiais akcentais.


 • Jums taip pat tinka per kaklą surišamos ar užsegamos liemenėlės su atvirais pečiais.
 • Kelnaitės turėtų būti tamsesnės, pernelyg neatkreipiančios dėmesio. Geriausia, jei jos bus didesnio kirpimo – taip prailginsite kojas.

maudymosi kostiumelis kriauses formos figurai

Smėlio laikrodis

Tokia figūra išsiskiria siaurais pečiais ir klubais, lieknoms šlaunimis, ryškiu lieknu liemeniu ir vidutinio dydžio ar didesne krūtine. Jei turite ją, Jums tiks šie maudymosi kostiumėliai:

 • Liemenėlės turėtų būti pakeliančios, o jų iškirpčių formos gali būti pačios įvairiausios. Jūsų figūrai tinka bet kokio kirpimo kelnaitės.
 • Drąsiai eksperimentuokite su madingomis, ryškiomis ar Jums patinkančiomis spalvomis. Nevenkite įdomesnių detalių – įvairūs blizgučiai, raštai ar ornamentai gali puošti tiek viršutinę, tiek apatinę maudymosi kostiumėlio dalį., 
 • Jums puikiai tiks labiau prigludę maudymosi kostiumėliai, kurie pabrėš puikiai atrodančią figūrą.


Rombas

Jei turite siauresnius pečius, didelę krūtinę, putlesnį pilvuką ir didelius klubus, įsidėmėkite šiuos patarimus:

mergina su vientisu maudymuku v iskirpte

 • Jums ypač tiks vientisi maudymosi kostiumėliai arba atskirų dalių modeliai, kurių viršutinė dalis yra kiek ilgesnė.
 • Pirmenybę teikite „V“ formos iškirptės liemenėlėms.