Naudingi patarimai

Moterų mados tendencijos rudeniui ir žiemai 2020-2021

Didelis drabužių moterims pasirinkimas
2020 09 22
moteris apsirengusi madingus rudeninius drabuzius eina mieste

Pasikeitus sezonams, skubame atnaujinti ir savo spintos turinį – tai labiausiai pasijaučia atėjus šaltiesiems metų laikams. Šiuo laikotarpiu ne tik išsitraukiame seniau dėvėtus šiltesnius rūbus, bet ir imame dairytis naujų, atitinkančių dabartines tendencijas. Drabužių mados kiekvienais metais pasiūlo vis naujų idėjų, kurias galime pritaikyti ir savo garderobui – susipažinkite su rūbais, kurie bus madingi 2020-2021 rudenį ir žiemą.

Didelių apimčių paltai

Dar kitaip žinomi kaip oversized, tokie paltai užtikrina maksimalią šilumą ir jaukumą, tačiau tuo pačiu leidžia išlikti rafinuotoms ir elegantiškoms. Su tokiu rūbu galima keliauti net ir į svarbias iškilmes.

mergina apsirengusi rudenisku spalvu palta ir drabuziusmergina su dideliu apimciu pasteliniu paltu rudeniuimergina su rudenisku dideliu paltu mieste

Šiuo šaltuoju sezonu galite rinktis bet kokių spalvų ir stilių didelius paltus – dar geriau, jei jie bus ne tik labai laisvi, bet ir ilgi.


Charakteringi pečiai

„Stiprūs“ pečiai yra viena ryškiausių šio sezono tendencijų, kurią galėsime išvysti ant daugelio drabužių. Nukovusios apvalias ir kvadratines formas, dabar karaliauja aštresnės, trikampės formos, tačiau lygiai taip pat vis dar galima rinktis ir papūstas rankoves bei kitus panašius sprendimus. Svarbiausia, kad šios detalės vienaip ar kitaip atkreiptų dėmesį.

israiskingu peciu svarkas rudeniuimergina apsirengusi israiskingu peciu kostiumelimergina su madingu raudonu rudenisku svarku mieste

Bohemiška romantika

Galima sakyti, jog tai – prašmatni elegancija su švelniu tautiniu posūkiu. Iš aukštos kokybės medžiagų siuvamos suknelės, papuoštos žaismingais raštais ir įvairiausiais siuvinėjimais, taip sukuriant šiek tiek bohemišką ir labai romantišką išvaizdą.

bohemisko stiliaus suknele pasipuosusi merginamergina su rastuota suknele rudenibohemisko stiliaus ir spalvu suknele apsirengusi mergina

Tokia tendencija sėkmingai gyvuoja nebe pirmą sezoną, tad galbūt šį tą panašaus jau dabar turite savo spintoje.