Naudingi patarimai

MP3 grotuvas Kalėdoms? Mes pasakysime, kurį modelį pasirinkti

MP3 grotuvai nuo 3€
2017 12 20
Geriausias MP3 grotuvas

Nors šiuos įrenginius ieškodami dovanų dažnai pamirštame, pigūs MP3 grotuvai gali tapti puikia Kalėdinės dovanos idėja kokybišką muziką vertinantiems artimiesiems. Šiuolaikiniai prietaisai stebina savo galimybėmis, tad žinodami, kokiose situacijose Jūsų bičiuliai dažniausiai klausosi muzikos, lengvai išrinksite ir jiems tiksiantį modelį.

Sportininkams

Tiems, kurie daug laiko praleidžia sportuodami, geriausiai tiks Bluetooth MP3 grotuvas bėgimui ar kitiems užsiėmimams, pavyzdžiui, SANDISK MP3 player 16GB Clip Sport Plus Black. Prie jo lengvai bus galima prijungti Bluetooth ausines ar garsiakalbį, o nedidelis dydis leis jį pritvirtinti prie savo sportinės aprangos – tuomet visas dėmesys bus skirtas produktyviai treniruotei.

Top 10 MP3 grotuvai


Radijo fanams

Jūsų bičiulis mėgsta klausytis radijo stočių transliuojamos muzikos? Tuomet Kalėdoms jam tiks MPS grotuvas su radiju ir FM ryšiu. MP3 grotuvas Sony NWZ-B183L 4GB lengvai tilps į rankinę ar kišenę, o tiesioginio įrašymo funkcija leis greitai ir patogiai įrašyti patikusį kūrinį.

Keliaujantiems

Dažnai išsiruošiantiems į keliones, svarbi bus ne tik garso kokybė, bet ir šio prietaiso baterijos gyvavimo trukmė, suteikianti galimybę kaip įmanoma ilgiau nepertraukiamai klausytis mėgstamos muzikos. MP3 grotuvas Philips EXP2546/12 veiks net 10 valandų, tačiau jeigu manote, kad to negana, surasite ir dar ilgiau veikiančių prietaisų.

Vaizdo klipų mėgėjams

Manote, kad Jūsų draugams svarbi ne tik pati muzika, bet ir vaizdo klipas, o galbūt pastebėjote, kad jie mėgsta kartu su atlikėjais traukti įsimintiniausias melodijas? Tuomet Kalėdoms jiems tiks MP3 grotuvas Sencor SFP 6260 OR 4GB, atkuriantis ne tik garsą, bet ir vaizdą ir tuo pačiu turintis dainos tekstų palaikymo funkciją.

Siekiantiems maksimumo

Viena populiariausių prekių šioje kategorijoje yra MP3 grotuvas Apple iPod Touch 16GB 6th gen – šio įrenginio pagalba galima ne tik klausytis mėgstamos muzikos, bet ir žaisti žaidimus, daryti nuotraukas ar dalintis smagiausiomis akimirkomis socialiniuose tinkluose. Su šiuo MP3 grotuvu artimųjų laukia gausybė pramogų ir kokybiškos muzikos, tad tokia Kalėdų dovana neabejotinai sužavėtų kiekvieną melomaną.

Šie prietaisai tampa svarbia muzikos gerbėjų kasdienybės dalimi, tad rinkdamiesi nepamirškite atsižvelgti į jų dydį ir dizainą – MP3 grotuvų pasirinkimas išties gausus, tad tikrai pavyks surasti tinkamiausią Kalėdinę dovaną.

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?