NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus! Užsisakyk ŠIANDIEN - gauk RYTOJ!

Naudingi patarimai

Organizuojame šventes savo kieme: gražiausios šių metų tendencijos

Didelis dekoracijų šventėms pasirinkimas
2022 07 22
zmones svencia lauke sededami prie vaisiu stalo

Šiltuoju sezonu įvairios šventės lauke yra itin dažnas sprendimas. Nesvarbu, ar laukia vestuvės, ar gimtadienis, savo kieme taip pat galime sukurti labai stilingą ir šventišką aplinką. Tam, kad tai padaryti būtų dar paprasčiau, vertėtų susipažinti su populiariausiomis kiemo vakarėlių tendencijomis. Kokius sprendimus 2022 metais verta išbandyti savo šventėje?

Lempučių skliautas

Nors kiemo dekoravimas lemputėmis jau buvo kiek atgyvenęs, ši nauja forma suteikė jam naują gyvenimą – manoma, kad tokia idėja 2022 metais susilauks ypatingo populiarumo. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti pakankamai ilgas lempučių girliandas ir iš jų suformuoti vieną palapinės briauną – stogelį ir sienelę. Anksčiau tokia idėja buvo pritaikoma tik prabangiose šventėse, tačiau dabar ją gali pasitelkti kiekvienas. Tokia dekoracija vakarėliui suteiks dar daugiau šventiškumo ir leis išplėtoti šiek tiek magišką aplinką.

lemputes lauke sventes metugirliandos lauke vakarelio metu

sventines lemputes laukesventines dekoracijos lemputes sode


Atspausdintos šventinės dekoracijos

Tokie spausdinti papuošimai yra vienas pigiausių būdų siekiant, jog gimtadienio šventė lauke išsiskirtų modernia atmosfera. Tokius užrašus galite pasigaminti ir patys – tam tereikia skambių žodžių ir gražaus šrifto. Tačiau jei nenorite gaišti laiko, įvairius atspausdintus užrašus galite surasti ir tarp parduodamų papuošimų – jie nustebins ir originalumu, ir stilinga išvaizda.

spausdintos dekoracijos sventems

popierines dekoracijos sventems laukepopierines dekoracijos kieme


Ilgų kaspinų fonas

Tokią sienelę pasigaminti tikrai nėra sunku: tereikia paimti skirtingo ilgio bei spalvų krepinį popierių ir, sluoksniuojant jį, pritvirtinti prie sienos. Taip išgausite įspūdingai atrodantį foną, kuris puikiai tiks šventinėms dekoracijoms. Tokios sienelės vis dar neišeina iš mados, todėl priklausomai nuo to, ar laukia suaugusiųjų, ar vaikų šventė lauke, galite išbandyti ir kitokius fonus.

kaspinai lauko sventes dekoracijoskaip puosti kiema lauko sventems

lauko svenciu dekoracijoslauko dekoras sventems