NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus! Užsisakyk ŠIANDIEN - gauk RYTOJ!

Naudingi patarimai

Pakuokime dovanas kartu

Didelis dovanų pakavimo priemonių pasirinkimas
2021 10 19
minimalistinio stiliaus kalediniu dovanu pakavimas ant sviesaus stalo

Šventinis laikotarpis kiekvienais metais pažeria daugybę užduočių: dekoruojame namus, ieškome dovanėlių, o po to svarstome, kaip jas įpakuoti. Būtent paskutiniajam darbui nepelnytai skiriame mažiausiai dėmesio - juk daug smagiau ir įdomiau gauti žavingai įpakuotą kalėdinę dovanėlę! Jei pritrūkote idėjų, išbandykite šias idėjas - pakavimo procesas neužtruks, tačiau maloniai nustebinsite būsimuosius dovanų gavėjus, o kalėdinis dovanų pakavimas taps puikiu laiko praleidimo būdu. Tad kaip pakuoti kalėdines dovanas?


Pasirinkite dovanos pakavimo stilių

Nors dovanų pakavimas dažniausiai neapibrėžiamas konkrečiu stiliumi, bėgant metams išryškėja tam tikros tendencijos. Šiuo metu dominuoja tokios idėjos:

  • Minimalizmas. Elegantiška stilistika yra viena saugiausių ir dėl to – populiariausių. Norėdami sukurti tokį dovanos dizainą, atsargiai derinkite spalvas ir svarbiausia – apsiribokite nedideliu detalių kiekiu bei pasistenkite, kad jos nebūtų labai ryškios ir iššaukiančios.

minimalistinio stiliaus kaledines dovanosdovanu pakavimas minimalistiniu stiliumiminimalistiskai supakuotos kaledines dovanos

  • Natūralumas. Tvarumo idėjos sparčiai okupuoja įvairias gyvenimo sritis, tad nenuostabu, kad jos pasiekė ir kalėdines dovanas. Jų pakavimui vis dažniau naudojamos natūralios, lengvai perdirbamos medžiagos ir nevengiama rankų darbo reikalaujančių sprendimų.

naturaliai supakuotos kaledines dovanosnaturaliu budu supakuotos kaledines dovanosnaturaliai atrodancios kaledines dovanos

  • Žaismingumas. Tuomet, kai pakuojamos kalėdinės dovanos vaikams, jiems labiausiai rūpi ryškios spalvos ir įdomios idėjos. Tad šiek tiek vaikiškas, įvairiomis originaliomis detalėmis apkrautas dovanų stilius taip pat vis dar yra populiarus. Pasirinkę jį, galėsite ryžtis įvairiausiems eksperimentams.

spalvingos kaledines dovanoszaismingos kaledines dovanos po eglutespalvotos kaledines dovanos ir ju pakavimas

Apgalvokite spalvas

Jūsų dovanų pakavimo priemonės gali būti pačių įvairiausių spalvų, tačiau jei rinksitės vieną iš šių atspalvių, šiemet pataikysite tiesiai į dešimtuką:

  • Juoda elegancija. Nors toks atspalvis dovanoms vis dar pasirenkamas pakankamai retai, siūloma nepabijoti juodos spalvos – ji siejama su prabanga ir elegancija, tad tokių ypatybių įgaus ir Jūsų dovana. Be to, prie jos galėsite priderinti bet kokius kitus atspalvius – itin žavingai atrodys baltos, raudonos ar auksinės detalės.

juodu atspalviu kaledines dovanosjuodos kaledines dovanoskaledines dovanos su juodu pakavimo popieriumi

  • Auksinės detalės. Galima sakyti, kad tai – absoliuti Kalėdų klasika, kuri bet kokiai dovanai suteiks daugiau iškilmingumo ir išskirtinumo. Auksinius atspalvius galite derinti su kitomis spalvomis, tačiau nesuklysite, jei pasirinksite ir jį vieną.

auksiniu detaliu dovanos kaledomsauksinemis detalemis dekoruotos kaledines dovanosauksines kaledines dovanos

  • Rudi tonai. Rudas kraftinis popierius yra itin universalus pasirinkimas, kuris tinka tiek tuomet, kai pakuojamos dovanos tėčiui, tiek ir Jūsų bičiuliams. Jei norisi daugiau ryškumo, rekomenduojama pridėti šiek tiek žalumos: toks įpakavimas atrodys nepriekaištingai.

rudu tonu kaledines dovanosrudu popieriumi supakuotos kaledines dovanosnaturaliu atspalviu kaledines dovanos

  • Pagrindiniai kalėdiniai atspalviai. Be jau aptartų spalvų, dovanų pakavimo priemonėms puikiai tinka ir žali, raudoni, mėlyni ar balti tonai. Tai – pagrindinės kalėdinės spalvos, kurios daugeliui asocijuojasi būtent su gražiausiomis metų šventėmis.

melynos kaledines dovanos po eglutetradiciniu atspalviu kaledines dovanostradiciniu spalvu kaledines dovanos

Žaiskite su dydžiais

Eksperimentuoti galite ne tik su spalvomis, bet ir su dydžiais – tam galite pasitelkti vieną iš šių idėjų:

  • Maža dovana didelėje dėžėje. Didelis dydis visuomet daro įspūdį, todėl net ir mažos kalėdinės dovanėlės didelėse dėžėse gali maloniai nustebinti ─ ypač tuomet, jei užpildu tampa saldainiai, šventiniai simboliai ar kiti naudingi gaminiai. Nors tokia idėja žinoma daugeliui, pripažinkime ─ dėl laiko stokos retas kuris nusprendžia ją įgyvendinti, tad iki šiol toks pakavimo būdas vertinamas itin palankiai.