Naudingi patarimai

Pasigaminkite gėrimą, kuris padės įveikti net niūriausias mintis

Platus kavos pasirinkimas
2018 12 17
gerimas

Kai nespėjame gyventi ir atrodo, kad visos problemos užgriūna vienu metu, nepavyksta atsikratyti blogos nuotaikos ir niūrių minčių, geriausia atsipalaiduoti ir išgerti karšto gėrimo puodelį. Nors gali atrodyti, kad kava ar arbata nepadės pakeisti susidariusios situacijos, sumaniai paruošti, šie gėrimai suteiks kur kas daugiau motyvacijos ir šviesių minčių. Įsitikinkite tuo patys ir išbandykite kelis paprastus, bet efektyvius receptus!


Karštas šokoladas

Tikriausiai ne kartą esate girdėję apie šokolado naudą sveikatai ir poveikį mūsų nuotaikai, tad jei apniuko niūrios mintys, pats metas pasitelkti šias gudrybes ir pasigaminti gardų gėrimą!

Dviem nedideliems puodeliams Jums reikės:

  •        120g baltojo šokolado;
  •        170g pieno;
  •        60g grietinėlės;
  •        Cinamono lazdelės, vanilės ─ pasirinktinai;
  •        Druskos, pagal skonį.

Sudėkite šokoladą (jo laužyti nereikia) į stiklinį ar keramikinį kepimo indą ir įdėkite jį į orkaitę, įkaitintą iki 150 laipsnių temperatūros. Tirpstančią masę pamaišykite ne rečiau kaip kas 10 minučių. Laikykite indą orkaitėje tol, kol šokoladas įgaus žemės riešutų atspalvį ─ tai dažniausiai trunka apie 30 minučių.

Tuo tarpu nedideliame puode pakaitinkite pieną ir grietinėlę. Jei norisi įdomesnio skonio, įdėkite cinamono lazdelę ar šiek tiek vanilės. Šį skystį ir išlydytą šokoladą išmaišykite iki vientisos masės ─ jei nuspręsite gaminti didesnį kiekį šio gėrimo, pravers ir mikseris. Jei norisi, papildomai galite įberti šiek tiek druskos.

Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie kavos aparatai taip pat leidžia mėgautis karšto šokolado gėrimais ─ jei turite šį prietaisą, gamybos procesas bus kur kas paprastesnis.

Šalavijų arbata