Naudingi patarimai

Mada 2024: pavasario-vasaros tendencijos

Didelis drabužių moterims pasirinkimas
2023 04 14
spalvingi ir ivairus pavasario vasaros mados tendenciju drabuziai

Rodos naujieji 2024-ieji metai dar tik prasidėjo, bet jau galima užuosti artėjantį pavasarį ir su juo pasirodysiančias naujausias pavasario ir vasaros mados kolekcijas. Tokiu metu ne viena mūsų svarsto, ką naujo žada mados korifėjai šį sezoną. Ar visą drabužių spintą teks išbrokuoti, ar visgi kažkas iš turimų rūbų tebebus populiaru ir šiemet? Tad, kad šiltojo metų laiko laukimas neprailgtų, kviečiame pasižvalgyti, kas naujo įvyko mados pasaulyje ir kokie pokyčiai mūsų laukia 2024 metų pavasario-vasaros sezoną.

TOP10 mados tendencijų

1. Kišenių manija

Šių metų pavasario-vasaros sezono šūkis – kišenių niekada nebus per daug! Dar geriau, jei kišenės didelės ar kaip nors kitaip stipriai išreikštos. Jei norite gyventi pagal šį šūkį, tereikia apsirūpinti cargo stiliaus rūbais. Galbūt turite spintoje senesnes cargo kelnes? Traukite jas laukan, nes vėl išmušė jų valanda. Gal buvote nusižiūrėjusi palaidinę su kvadratinėmis kišenėmis, bet abejojote, ar tai bus madinga? Gana abejoti, metas palepinti save!

moteris su cargo stiliaus kombinezonumoteris devi palta su kisenemis


2. Pabrėžti klubai

Šį pavasarį ir vasarą mada leis mums nusikelti į renesansą ir baroką primenančius laikus. Didelė sėkmė žadama suknelėms ir kitiems rūbams, stipriai pabrėžiantiems klubus. Jei kažkada žiūrėdama kokią nors melodramą, kur kiekvienoje scenoje dramatiškai blaškosi damos pūstomis suknelėmis ir joms pavydėjote – tuomet atėjo laikas jūsų svajonių išsipildymui. Pūstos klostės ir kiti stambūs, klubus išryškinantys akcentai vėl bus madingi.

moteris devi kostiumeli pabrezianti klubus

3. Džinsinis audinys

Jei šiemet nuspręsite rengtis džinsiniais rūbais nuo galvos iki kojų – neprašausite pro šalį, nes tai bus madinga. Ypač populiarūs bus oversized stiliaus rūbai: kostiumėlis „ant išaugimo“, platūs džinsai, nudribę iki pat žemės, žemiau kelių siekiantis džinsinis švarkas ir kiti panašūs sprendimai.

moteris devi dzinsinio audinio drabuziusmoteris su stilingais dzinsais


4. Sidabrinės spalvos audiniai

Jei praeitais metais buvo madingos įvairios metališkos spalvos, tai šiais metais iš jų visų daugiausiai dėmesio susilauks grynas sidabras. Sidabru spindinti suknelė ne vieną moterį 2024 metais pavers bet kurio bent kiek dėmesio verto vakarėlio ar vakaro žvaigžde.

moters ivaizdis su sidabriniais atspalviaiselegantiskas sidabro atspalvio moters ivaizdis moteris devi sidarbini megztini

5. Ryškiaspalviai, kontrastingi apdarai

Kaip ir praeitą, taip ir šį pavasarį ir vasarą aprangoje madinga derinti ryškias, vientisas ir kontrastuojančias spalvas. Ryškiai geltonos kelnės ir elektrinės spalvos švarkas? Kodėl gi ne! Po visų tų pandemijų žmonės tiesiog tokšta į save atkreipti dėmesį ir gauti daugiau laikų socialiniuose tinkluose. O ryškiaspalviai, įmantrūs ir kontrastingi apdarai neabejotinai padeda tai padaryti.

moterys su spalvinais rubu deriniaismoteris devi stilingu spalvu drabuzius


6. Kutai, apsiuvai ir nėriniai

Šiais metais mus pasieks 8-ojo dešimtmečio mados aidas: įvairiais ilgais apsiuvais ir kutais apsiūtos suknelės, palaidinės, net rankinukai. Taip pat sugrįš ir įvairūs nėriniuoti raštai. Tai vėl bus madinga!

mergina devi suknele su apsiuvaismergina laiko rankine su apsiuvaismoteris devi rubus su neriniais

7. Žaismingai profesionalus stilius

Ar galima tuo pačiu atrodyti profesionaliai ir išlikti žaismingai? Mados žiniuoniai mano, kad taip! Rimti kostiumėliai, kuriuos praskleidus netikėtai prieš akis švysteli pusiau permatomos palaidinės, arba tradicinis švarkas priderintas prie mini sijonėlio – štai kaip tai galėtų atodyti pasak ekspertų. Šiais metais tokių drąsių pareiškimų prognozuojama itin daug.

moteris su baltu kostiumeliumoteris devi zaisminga palaidine po svarku


8. Atostogomis alsuojantys rūbai

Šiais metais bus populiaru su savimi visur nešiotis atostogų dvelksmą, kaip kokį rankinuką. Tai gali būti tiesiog minimalistiniai pležo stiliaus rūbai. Tai gali būti ir įprasti rūbai su paplūdimio motyvais.

moteris su atostogomis alsuojancia suknele

9. Baikerės vaibelis

Net jei ir nevažinėjate po miestą apsižergusi kriokiantį motociklą, baikeriškus rūbus šį pavasarį ir vasarą vis tiek rekomenduojama įtraukti į savo garderobą. Juodos odos švarkeliai, sijonėliai, kelnės – viskas bus madinga.

moteris su odiniu svarkeliumoteris devi juodas odines kelnesmoteris devi juodos spalvos odinius drabuzius


10. Oversized stiliaus švarkai ir kelnės

Jei norėdama apsirengti oversized stiliaus rūbais dažniausiai juos pasiskolinate iš draugo ar vyro, šį pavasarį turėtume įsigyti drabužių skirtų tik jums. Švarkai ir kelnės turėtų būti platesni, didesnio dydžio nei nešiojate įprastai, taip pat ilgesnių rankovių.

moteris devi oversized kostiumelipadidinto tipo svarkai ir palaidines vasarai pavasariui

Atsinaujinkite savo garderobą, nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti kažką naujo. Šių metų pavasario-vasaros kolekcija labai įvairi, nuo kišenių gausybės ir ryškių tonų iki sidabrinio spindesio ir pūstų sijonų. Prie naujos aprangos nepamirškite priderinti ir aksesuarų. Apie tai kas bus madinga šiemet išsamiau skaitykite straipsnyje: Aksesuarų mados.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.5/5
13 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?