Naudingi patarimai

Pirmoko krepšelis: kokios prekės būtinos pirmokui?

Platus kuprinių pasirinkimas
2018 07 15
Mokyklinės prekės

Artėja nauji mokslo metai, tėvų ir vaikų gyvenime – naujas etapas. Laikas vaiką leisti į pirmąją klasę. Tai yra sunku ne tik dėl to, kad vaikas pradeda labiau savarankišką gyvenimą, bet ir dėl to, kad laikas rinktis pirmoko krepšelį. Nežinote kokias mokyklos prekes reikėtų užsisakyti internetu? Jums padėsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Kanceliarinės prekės

Mokykloje pirmokui reikės daug rašyti, piešti, skaičiuoti ir t.t. Todėl visų pirma siūlome užsisakyti rašiklį – pirmokams labai svarbu išsirinkti patogų plunksnakotį paprasčiausiai todėl, kad būtent pirmaisiais metais išmokstama rašyti dailyraščiu. Jeigu gražaus rašto vaikas neišmoks anksti, galimai jis to nepadarys niekada.

Piešimo įrankiai (pieštukai, flomasteriai, akvarelė ir pan.) taip pat yra būtini – visi pirmokai turi dailės pamokas, kurių metu reikia ypatingai daug įrankių, todėl tinkamai paruoškite savo vaiką. Šiuo atveju kaina neturėtų būti vienas iš pagrindinių dalykų, kadangi atsiliepimai tvirtina, jog brangesni piešimo įrankiai paprastai tarnauja ilgiau. Tiesa, piešimo įrankius, kaip ir kitas pirmokui reikalingas prekes, Pigu.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti pigiau dėl čia nuolat vykstančių akcijų, išpardavimų, taikomų nuolaidų su specialiais nuolaidų kodais.

Skaičiuotuvas taip pat gali būti naudinga kanceliarine preke vien dėl to, kad anksčiau ar vėliau šio daikto prireiks. Tuo tarpu segtuvai ir įmautės padės saugoti visus prisiminimus iš mokyklos – rašinius, piešinius, diplomus bei kitus dalykus.

Kuprinė ir penalas

Pirmokui būtina turėti ir kuprinę su penalu – tiek vienas, tiek kitas vaiką turi įkvėpti mokytis, todėl rekomenduojame rinktis šiuos daiktus su piešiniais, kurie vaikui tikrai patinka. Nesvarbu, tai automobiliai, animaciniai veikėjai ar gyvūnai, svarbiausia, kad tai atitiktų vaiko pomėgius. Be abejonės, kuprinė turi būti ir pakankamai patogi, negadinanti jūsų vaiko laikysenos, o penalas turi talpinti pakankamai daiktų.