Naudingi patarimai

Plaukų džiovintuvai su jonizacija – ar tikrai verta į juos investuoti?

Platus plaukų džiovintuvų su jonizacija pasirinkimas
2018 01 11
Geriausias plaukų džiovintuvas

Norint, jog plaukai nuolat išliktų sveiki ir žvilgantys, o jų priežiūra nekeltų daug rūpesčių, tenka pasirūpinti ir papildomais prietaisais, kurių sąraše neabejotinai atsidurtų ir plaukų džiovintuvai. Svarstant, kokį plaukų džiovintuvą pirkti, dėmesį dažnai patraukia plaukų džiovintuvo su jonizacija funkcijos – kokios jos ir ar verta šį prietaisą rinktis savo plaukams?

Top 10 Plaukų džiovintuvų su jonizacija


Kalbant techniškai, šie prietaisai sukuria neigiamus jonus, kurie tuomet gali panaikinti statinį plaukų krūvį. Kokia iš to nauda Jums? Tuomet, kai naudojamas plaukų džiovintuvas su jonizacija, plaukai yra glotniai išdžiovinami ir dėl to tampa švelnesni bei įgauna papildomo blizgesio. Šio tipo gaminiai taip pat padeda greičiau išgaruoti vandeniui, tad plaukai trumpesnį laikotarpį yra veikiami karščio, kas suteikia galimybę išlaikyti juos sveikus ir spindinčius. Likusios vandens molekulės tuomet įsigeria į plaukus ir padeda išvengti jų sausėjimo – jeigu dažnai kamuoja šios ar panašios problemos, geras plaukų džiovintuvas – jonizatorius gali padėti jas išspręsti.

Vis dėlto, daugelis dažnai suabejoja dėl šio prietaiso kainos, kadangi ji šiek tiek didesnė nei įprastų plaukų džiovintuvų. Kita vertus, vertėtų pagalvoti, kiek papildomų išlaidų kainuos pažeistų plaukų priežiūra – šiuo atveju kur kas labiau apsimoka įsigyti kokybišką įrenginį, kadangi profesionalus plaukų džiovintuvas tarnaus tikrai ne vienerius metus. Tų kurie išbandė plaukų džiovintuvą su jonizacija, atsiliepimai taip pat džiuginantys – vartotojai teigia, jog šie prietaisai sumažina plaukų elektrinimąsi ir sutrumpina plaukų džiovinimo procedūras. Plaukų priežiūra, šukavimas ir šukuosenos formavimas taip pat vyksta kur kas efektyviau, todėl toks sprendimas dažniausiai pateisina visų juos išbandžiusių lūkesčius.

Tokio tipo prietaisų pasiūla šiuo metu tikrai gausi: Babyliss, Philips, Bosch džiovintuvas su jonizacija – tai tik keletas galimų variantų, todėl jeigu pavargote kovoti su nepaklusniais plaukais ir nusprendėte, jog šis prietaisas yra vertas Jūsų investicijos, tikrai lengvai atrasite, kuris geriausias plaukų džiovintuvas būtent Jums.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.4/5
17 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?