Naudingi patarimai

Šių metų rudens avalynės tendencijos

Didelis avalynės moterims pasirinkimas
2022 09 23
moterys su aukstakulniais ir sportiniais bateliais mieste

Laikotarpis, kuomet vienintelė reikalinga avalynė buvo šlepetės, po truputį traukiasi. Mados kūrėjai sako, kad šiemet avėkite viską, kas atkreips į save dėmesį. Avalynė jau seniai nebėra tik apavas. Tai stilius, mada, nuotaika. Todėl lai sugrįžimas į gatves būna pritrenkiantis.

Aukštakulniai ir ilgaauliai batai

Šį rudenį be jokių abejonių madingi bus aukštakulniai batai siekiantys ir uždengiantys kelius. Tokių batų pasirinkimas šiais metais gali būti labai platus: nuo klasikinės juodos iki margų raštų. Juos galima derinti su megzto arba vilnonio audinio suknelėmis arba su paprasčiausiais džinsais ir laisvu apkritusius megztiniu.

moteris su ilgaauliais aukstakulniais mieste moteris su stilingais ilgaauliais mieste

Futuristinio dizaino kaliošai

Tikrai taip, kaliošai ateina į madą! Jeigu ši avalynė jums kėlė juoką ir atrodė, kad jie skirti tik daržui ravėti, viskas keičiasi. Tikra tiesa, kad kaliošai gali būti stilingi, juos kuria dizaineriai, o skirti jie lietingam orui, todėl neretai vadinami tiesiog lietaus batais.

Ne visi žmonės mėgsta ilgus guminius batus. Juolab, tikrai ne visi botai tinkamai atrodys su tam tikro stiliaus drabužiais. Tuo tarpu balų arba lietaus batai yra puikus pasirinkimas lietingą dieną. Jie trumpi, įprastai iki kulniuko ar vos aukštesni. Išsaugokite savo avalynę sausą, pasiekite biurą nesušlapusiomis kojomis, kur beliks persiauti batelius.

moteris su futuristinio dizaino kaliosais mieste

Šį rudenį ypač madingi aptakaus, futuristinio dizaino kaliošai. Tokie batai garantuoja komfortišką, tarsi antros odos jausmą. O ir atrodysite su jais puikiai, lyg nužengusi iš kokio mokslinės fantastikos filmo ekrano.

Sportbačiai ir bėgimo bateliai

Vis labiau populiarėja stilingi sportbačiai, primenantys įprastus bėgimo batelius. Tik šie turi įvairių madingų akcentų ir dekoro, kuris įvaizdžiui suteikia daugiau individualumo ir pasitikėjimo savimi. Žinoma, tokie batai neturės įvairių funkcijų, tokių kaip atsparumas vandeniui, būdingų tikriems bėgimo bateliams. Tačiau jų atletiška išorė to neišduos - atrodysite ne tik stilingai, bet ir lyg galėtumėte nubėgti maratoną tiesiog čia ir dabar.

moteris su stilingais sportbaciais mieste moteris su stilingais begimo bateliais mieste


Klumpės

Tai dar vienas avalynė, kuri atrodo labiau turėtų būti pasakų atributas, o ne mados tendencija. Visgi klumpės tipo batai šiais metais yra itin madingi. Tiesa, dizaineriai klumpes siūlo itin stilingas, aukšta pakulne, dekoruotas įdomiomis detalėmis.

moteriskos klumpes

Pavyzdžiui, klumpės dekoruotos dirbtinio kailio detalėmis, sagtimis ar kitais elementais.

Mokasinai

Tai labai patogūs, universalūs ir labiausiai kasdienai tinkantys batai. Mokasinai atrodo itin puošniai ir puikiai dera tiek su džinsais, tiek su klasikinio stiliaus kelnėmis ar sijonu. Rinkitės tokio stiliaus batus, jeigu nemėgstate aukštakulnių, daug vaikštote, tačiau negalite rinktis sportinės ar laisvalaikio avalynės.

moteris su mokasinais eina gatve

Beje, šiais metais mados kūrėjai siūlo rinktis mokasinus su platforma, storu nelygiu padu ar neaukšta pakulne.


Batai lyg antra oda

Turbūt atsimenate laiką, kuomet itin aptempti aukšti batai buvo itin populiarūs. Taigi jie niekur nedingo, tik šiais metais siūloma rinktis dar aukštesnius.

Batai - kojinės yra puikus derinys su mini ilgiu. Tokiu atveju rinkitės batus gerokai virš kelių, o sijonas ar suknelė gali būti netgi ilgesnis už batus.

moteris su roziniais batais kojinemis mieste

Beje, tinkamas batų dizainas labai įvairus – lygus arba grublėtas padas, platforma, pakulnė. Taip pat įvairūs spalviniai variantai. Žinoma, universaliausia spalva tokiems batams yra juoda, tačiau jeigu norite eksperimentuoti – pirmyn.

Baleto bateliai

Šį rudenį su baleto bateliais bus ne tik šokama per įspūdingus baleto spektaklius, bet ir išeinama į gatves. Pastaruoju metu dizaineriai atrodo pamišę dėl minimalistinės, asketiškos, bet tuo pačiu labai elegantiškos ir subtilios baleto batelių formos. Todėl visai nenuostabu, kad šį dizainą jie pritaikė, sukurdami batelius, tinkamus vaikščioti lauke rudenį. Turbūt nereikia net pridurti, kad tokių batelių teikiamas komfortas yra sunkiai prilygstamas. Na, bet pridūrėme, dėl visa ko, jei kartais to nežinojote.

moteris su baleto bateliais moteris su balerinos stiliaus bateliais


Sandalai medinėmis platformomis

Skamba įdomiai, gal net kiek keistai, tačiau tai viena karščiausių šio rudens avalynės tendencijų. Šie sandalai išsiskiria įvairaus aukščio ir formomis kulniukas, platformomis. Kadangi jie dažniausiai yra atviro tipo ir prie kojų laikosi dirželių pagalba, jie geriausiai tinka avėti ankstyvą rudenį, kai dar nėra drėgna ir vis palepina saulutė. 

moteriski sandalai su medinemis platformomis

Smailianosiai bateliai

Bateliai siaura smailia nosimi vėl sugrįžta. Vienintelė sąlyga – smailus ir siauras batelių priekis. Jie gali būti aukšta pakulne arba žema, madingas tiek storas, tiek plonas kulnas.

moterys su smailianosiais bateliais mieste

Taip pat dominuos ryškios spalvos, blizgučiai, netikėtos detalės, pavyzdžiui, gyvūnų raštai.


Botai ne tik per lietų

Botai – guminiai, kopinėjimo, auliniai. Jeigu po laiko praleisto karantine ir jūs veržiatės į lauką, gamtą ar tiesiog išsiilgote ilgų pasivaikščiojimų – pasirūpinkite tinkama avalyne. Rinkitės bet kuriuos batus, kurie jums patinka ir kuriuos galite pavadinti botais.

moteris su stilingais botais mieste

Madingi sunkūs, masyvūs batai. Tokie, kurie primena kareivišką stilių, kalnų ar net sniego batus.


Platforma ir aukštas kulnas

Jeigu galima keletą dalykų sujungti į vieną, tai avalynės madų kūrėjai neabejotinai tą ir padarė. Kaip išgauti maksimalų avalynės aukštį? Žinoma, aukštakulniai batai su platforma. Storas padas ir aukštas kulnas yra vienas iš rudens sezono topų.

moteris su aukstakulniais su platforma mieste


Šiais metais platforminių batų kulniukai dar labiau išaugs ir juos jau bus galima vadinti bokštukais. Kažin, ar jie tokie pat patogūs, kaip ir madingi? Nepabandysi – nesužinosi!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.4/5
8 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?