Naudingi patarimai

Šių metų rudens aprangos tendencijos

Didelis drabužių moterims pasirinkimas
2021 07 29
stilinga mergina devinti rudens sezono tendenciju drabuzius mieste

Kad ir kokia gera ir šilta bebūtų vasara, vis dėlto ji smarkiai persirito į antrą pusę, kuomet sulauksime vis vėsesnių orų, mus pasitiks žvarbesnis vėjas, lietus. Artėjantis ruduo apie save primins vis dažniau, kartu su juo ir mintys, ką reikės rengtis, kai atvės orai.

merginos vaiksto mieste rudens diena

Mados kūrėjai dažnai sako, kad ruduo yra geriausias metas, tai laikas spalvoms, įdomesniems sprendimams, ryškiam įvaizdžiui, spindesiui. Šiais metais rudens kolekcija siūlo skirti dėmesį moteriškumui, elegancijai, išskirtinumui. Lai podiumus ir gatves užlieja rafinuotumas, tikslios linijos, o viską vainikuoja netikėtos detalės.

Jeigu ieškote sprendimų, kaip rengtis šį rudenį, atkreipkite dėmesį į tai, ką siūlo mados kūrėjai.

Dideli megzti daiktai

Mokate megzti arba turite močiutę, kuri yra pasirengusi jus apmegzti nuo galvos iki kojų? Nuostabu! Šį rudenį karaliaus megzti drabužiai. Kuo didesni, įdomesni, labiau pūsti, tuo geriau. Todėl drąsiai rinkitės megztinius, liemenes, pončus, sukneles, sijonus. Šilta, minkšta, patogu, jauku ir madinga, kas gali būti geriau.

elegantiska mergina su megztu megztiniu

Taip pat pasirūpinkite galvos apdangalais – šalikais, kepurėmis, gobtuvais, kurie irgi puikiai tiks megzti.


Dirbtinis kailis

Dar vienas puikus pasirinkimas artėjančiam sezonui – dirbtinis kailis. Jį pamėgti ir įsileisti į savo spintą reikėtų dėl keleto priežasčių. Vis labiau aštrėjant situacijai ir temoms dėl natūralaus kailio eliminavimo, dirbtinis kailis yra sektina alternatyva. Taip pat tokio audinio drabužiai gali būti labai skirtingų spalvų, stiliaus. Tai šiltas ir stilingas drabužis, kuris tiks įvairioms progoms.

mergina mieste su dirbtinio kailio paltumergina mieste su dirbtinio kailio kailiniais


Žinoma, populiariausias pasirinkimas yra kailiniai. Tačiau jeigu norite dirbtinio kailio drabužio, bet nenorite rinktis kailinių, įsigykite šio sezono topą – liemenę.

Liemenės

Šį sezoną galima skelbti liemenių renesansu. Jeigu buvo laikotarpis, kai marga megzta liemenė liudijo, kad esate senamadis, o močiutės spintoje rastus daiktus reikėtų ten ir palikti, tai šį rudenį juos reikia pirkti net kelis. Liemenės užkariauja pasaulį.

Megztos, ryškios, raštuotos, spalvotos – lai šis drabužis tampa išskirtine detale, kuri bus stilingiausias jūsų sezono aksesuaras.