Naudingi patarimai

Trimeris ar mašinėlė – Ką išsirinkti? Kuris prietaisas geresnis? Padėsime apsispręsti

Platus plaukų kirpimo mašinėlių ir barzdaskučių pasirinkimas
2017 11 27
Trimeriai ir plaukų kirpimo mašinėlės

Tiek mašinėlė, tiek ir trimeris skirti vienam tikslui – trumpinti plaukus. Tikriausiai paklausi, kam du skirtingi prietaisai vienodam rezultatui gauti? Išsiaiškinkime, kuo jie skiriasi.Kiekvieno iš šių įrenginių pritaikymas  ir naudojimo būdas kažkiek skiriasi. Skaityk toliau, kad palygintum ir nuspręstum, kuris iš įrenginių tinka būtent Tau.

Verta žinoti!

Mašinėlė

Skutimosi mašinėlės skirtos galvos plaukų trumpinimui bei stilizavimui. Jų skutimo ašmenys yra platesni, todėl vienu patraukimu jos sugeba trumpinti plaukus kelių centimetrų plotyje. Plaukų kirpimo mašinėlės turi papildomą funkciją, kurios dėka galima reguliuoti plaukų kirpimo ilgį. Tad mašinėlę galima nustatyti kelių centimetrų arba kelių milimetrų kirpimui.

Trimeris

Trimeriai tai miniatiūrinės mašinėlės skirtos trumpinti plaukus ausyse, nosyje arba stilizuoti barzdos plaukus. Barzdos plaukų trimeris yra žymiai tikslesnis nei įprasta mašinėlė, nes šio prietaiso skutimo peiliukai yra siauresni. Trimerio pagalba taip pat galima lengvai pakirpti ir atskirus plaukelius. Trimeriai nukerpa 0,3mm - 3,0 mm ilgio plaukus. Visus trimerius galima suskirstyti į tris rūšis:

  • Skirti barzdos plaukų kirpimui;
  • Skirti nosies ir ausų plaukelių kirpimui;
  • Skirti kūno plaukų trumpinimui.

Top 10 Plaukų kirpimo mašinėlių


Kas geriau: trimeris ar mašinėlė?

Atsakymas į šį klausimą, visų pirma, priklauso nuo to, kam bus naudojamas prietaisas. Jeigu nori trumpinti galvos bei žandenų plaukus, tai suprantama, trimerio neišsirinksi. Tačiau jeigu ieškai įrenginio barzdos plaukelių stilizacijai – plaukų kirpimo mašinėlė visiškai nepasiteisins. Gali, aišku, investuoti į daugiafunkcinį prietaisą, kuris jungia trimerio ir mašinėlės funkcijas. Toks prietaisas taip ir vadinamas - trimeris-mašinėlė.

Kaip išrinkti plaukų kirpimo mašinėlę vyrui?

  • Mašinėlės pakrovėjas – prekyboje galima rasti mašinėles su akumuliatoriais ir mašinėles su maitinimu iš tinklo (laidas), taip pat turinčias abudu pakrovimo būdus. Mašinėles su laidiniu pakrovėju verta rinktis jeigu ieškai žemesnės kainos. Mašinėlės kraunamos akumuliatoriumi, visgi pasiteisins geriau, jeigu daug keliauji ir trumpini plaukus pats sau (laidas Tau netrukdys).
  • Kirpimo ilgio reguliacija kuo daugiau kirpimo antgalių turi mašinėlė, tuo geriau. Variantų gausa tai gaunamų rezultatų įvairovė. Geriausi mašinėlių modeliai turi net 15 plaukų trumpinimo variantų. Kirpimo ilgis gali būti reguliuojamas keičiant mašinėlės antgalį arba teleskopines sistemos pagalba. Antrasis būdas yra žymiai patogesnis, mat nereikės mašinėlės išdėlioti į dalis.
  • Peiliukai kokybiškoje mašinėlėje ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, tai užtikrina jų patvarumą. Jeigu nori, kad mašinėlė tarnautų Tau ilgą laiką, rinkis mašinėlę kurios peiliukų galandinimas vyksta savaime. Tokioje mašinėlėje ašmenys užeina vienas už kito tokiu būdu, kad galandinimas vyksta plaukų kirpimo procese.
  • Atsparumas vandeniui ir neslystanti rankena – prekyboje pasitaiko mašinėlių, kurios gali būti naudojamos ir po vandeniu. Turėdamas tokią mašinėlę gali patogiai maudytis po dušu ir trumpinti plaukus. Jeigu trumpini plaukus pats sau, rinkis mašinėlę, turinčią neslystančią rankeną – Tau bus patogiau ją laikyti. Bendrai paėmus, mašinėlės atsparios vandeniui, tai jau aukštesnis lygis, tad nenustebk pamatęs ir didesnę kainą.
  • Pakabinimo galūnė – įmontuota pakabinimo galūnė žymiai pagerins mašinėlės laikymo komfortą. Gali ją patogiai pakabinti ant kabliuko prie veidrodžio ir būti ramus dėl mašinėlės saugumo. 
  • Kaina Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje plaukų kirpimo mašinėlių kainos svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų. Į kainą turėtum atkreipti dėmesį atsižvelgiant į pritaikymo paskirtį. Savarankiškam naudojimui nėra prasmės pirkti profesionalios kirpėjoms skirtos plaukų kirpimo mašinėlės. Iš kitos pusės, grožio salone neturėtų būti naudojama pigiausia mašinėlė.

Top 10 Barzdaskučių