Naudingi patarimai

Viena dovana visiems norams!

Didelis Pigu.lt dovanų kuponų pasirinkimas
2022 11 10
graziai ipakuota kaledine dovana ant stalo

Nesvarbu, ar ruošiamės pasveikinti tolimą giminaitį, ar reikia nustebinti pačius artimiausius, dovanų paieškos daugeliui iš mūsų tampa pakankamai dideliu galvos skausmu. Tačiau vis daugiau žmonių nusprendžia pažiūrėti į šią situaciją kiek paprasčiau ir padovanoja bičiuliams galimybę rinktis – dovanų kuponą. Tokios dovanos vis dar vertinamos gana kontraversiškai, todėl šį kartą aptarsime, kodėl, kada ir kam verta pasitelkti šią idėją.

moteris gavo dovanų kuponą

Kodėl verta rinktis dovanų kuponą?

Jei svarstote, ar dovanų čekis tikrai yra vykusi dovana, turėtumėte susipažinti su tokio pasirinkimo privalumais – išduosime, jog naudos turėsite ir Jūs, ir būsimasis dovanos gavėjas.

Galimybė rinktis. Tai bene pats ryškiausias ir akivaizdžiausias dovanų kuponų privalumas – kalėdinis kuponas leidžia Jūsų artimiesiems išsirinkti praktiškai bet kokią, jiems asmeniškai naudingą ir reikalingą dovaną. Kitaip tariant: dovana viena, o būdų, kaip ją panaudoti – daugybė. Ši Jūsų idėja tikrai nebus paslėpta giliai spintoje ar sandėliuke – gautą dovanų kuponą norėsis kaip įmanoma greičiau panaudoti!

Saugumas ir ramybė. Patiks? Nepatiks? Supras? Nesupras? Klausimų, kurie kyla renkant dovaną, sąrašą būtų galima tęsti be paliovos, tačiau jei nuspręsite, kad šį kartą bičiuliams labiau tiks dovanų kuponai, visus juos galėsite pamiršti – tereikės apsispręsti dėl konkrečios sumos ir parduotuvės.

Savo artimuosius taip pat išgelbėsite nuo būtinybės suvaidinti džiugias emocijas gavus dar vieną galbūt ir vertingą, tačiau visiškai nereikalingą daiktą. Dovanų čekis visiškai neįpareigoja, todėl tokia dovana nuoširdžiai gali pradžiugins kiekvieną.

dovanu cekis ant stalo

Patogumas. Dovanų kuponai gali būti užsakomi internetu, tad jais galėsite pasirūpinti vos tik atradę laisvą minutę, taip sutaupydami nemažai laiko resursų. Patogu bus ir tiems, kurie gaus tokią dovaną: dažniausiai šie čekiai turi pakankamai ilgą galiojimo trukmę, todėl nespaudžiant savęs bus galima atrasti tai, ko iš tiesų norisi labiausiai.


Dovanos, kurias verčiau pakeisti į kuponą

Net jeigu žinote, kokios maždaug dovanos norėtų Jūsų artimieji, tai dar nereiškia, jog nesibaimindami galite ją išrinkti – ypač tuomet, jei ji priklauso vienai iš įvardintų kategorijų.

Kvepalai ir kosmetika. Jei dėl kosmetikos dar būtų galima ginčytis, tikriausiai sutiksite, jog kvepalai yra pakankamai individualus pasirinkimas, dėl kurio labai greitai galima apsirikti. Tad jeigu negalite visiškai tiksliai įvardinti, koks aromatas šimtu procentų sužavėtų Jūsų bičiulius, Jums tikrai pravers dovanų čekis – taip nuo savo pečių nusiimsite visą atsakomybę.

Baldai. Jei Jūsų draugas užsiminė, jog jam reikėtų naujos sofos, spintos, lovos ar kitų baldų, tikriausiai nesiryšite (ar bent jau nereikėtų) pradėti tokių dovanų paieškos. Pirmiausia dėl to, jog tikrai nežinote visų jų poreikių ir tinkamų išmatavimų. Be to, tikėtina, jog svarstydami, kokie čiužiniai ar virtuvės baldų komplektai jiems patiktų labiausiai, susikoncentruotumėte į savo dovanos biudžetą, kai tuo tarpu Jūsų artimiesiems būtų svarbūs visai kiti aspektai. Todėl šiuo atveju kur kas labiau tiktų dovanų kuponas – jei jo vertės patikusiems baldams neužteks, bičiuliai visuomet galės prisidėti papildomų lėšų.

Kompiuterinė, buitinė technika ir elektronika. Mobilieji telefonai, planšetiniai, nešiojami kompiuteriai ar tie patys televizoriai ženkliai skiriasi savo specifikacijomis, o buitinės technikos prietaisai, pavyzdžiui, skalbimo mašinos, kavos aparatai ar dulkių siurbliai siūlo daugybę skirtingų funkcijų. Tai, kas Jums yra visiškai neaktualu, gali būti labai svarbu Jūsų artimiesiems – jeigu nesate visiškai tikri dėl savo sprendimo, verčiau nerizikuokite. Daugelis šių prekių reikalauja pakankamai nemažų investicijų, todėl tikrai nesinorėtų, jog Jūsų dovana taip ir liktų neįvertinta, o galbūt – net ir nepanaudota.