Naudingi patarimai

Kaip pasidaryti akių makiažą?

Didelis akių šešėlių, pieštukų, blakstienų tušų, serumų pasirinkimas
2020 02 14
kaip pasidaryti akiu makiaza su seseliais

Labai dažnai akcentuojama, kad mūsų žvilgsnis gali atkreipti bei prikaustyti aplinkinių dėmesį ir suteikti bendram įvaizdžiui daugiau gilumo ar paslaptingumo. Būtent dėl šių priežasčių, besidarydamos makiažą, ypatingą dėmesį skiriame akims. Tiesa, ši užduotis yra kiek sudėtingesnė nei gali pasirodyti iš pradžių – ypač tuomet, jei dar tik pradedate savo pažintį su vizažo subtilybėmis. Paruošėme Jums patarimus, kaip pasidaryti akių makiažą: vadovaujantis šiais žingsniais, tokia užduotis tikrai neužtruks!

  1. Pradėkite nuo makiažo gruntojis padės sukurti lygų paviršių tolimesniam akių makiažui.
  2. Palaukite, kol gruntas nudžius ir tuomet ant voko užtepkite akių šešėlių bazę, kuri leis jiems geriau išsilaikyti ant odos. Jeigu šios priemonės neturite, galite naudoti maskuoklį arba įprastą makiažo pagrindą.
  3. Pasirinkite tris panašius akių šešėlių atspalvius. Jie turėtų priklausyti nuo progos, įvaizdžio ir Jūsų odos tono. Idealiausia, jeigu tarp šių pasirinkimų būtų ir šviesių, ir tamsių atspalvių.
  4. Paimkite plokščią makiažo šepetėlį ir švelniai patrinkite jį šviesiausiuose pasirinktuose šešėliuose. Prieš tepdamos juos ant akių, šepetėlį švelniai bakstelėkite į šešėlių indelį, kad nubyrėtų visas jų perteklius. Padenkite šia spalva visą voką, o iki antakių palikite nedidelį tarpą.
  5. Pasiimkite mažesnį, patogų šepetėlį ir naudokite jį tamsiausiam šešėlių atspalviui. Sukurkite daugiau gylio šia spalva padengdamos išorinį akies voko kampą, tiesiai virš viršutinių blakstienų ir švelniai pakilkite aukštyn.
  6. Paimkite trečią, mažą minkštą makiažo šepetėlį ir naudodami tarpinį atspalvį sukurkite perėjimus tarp spalvų. Norėdamos gauti geriausią rezultatą, naudokite sukamuosius judesius. Perėjimai turėtų būti vienodi, sujungiantys šviesias ir tamsias spalvas.
  7. Pasitelkite skystą akių kontūro pieštuką ir paryškinkite liniją virš blakstienų. Geriausia pradėti nuo vidinio krašto ir atsargiais judesiais judėti prie išorės. Norinčioms dar įtaigesnio makiažo, taip pat siūloma paryškinti ¾ apatinės akių linijos, paliekant tuščią plotą prie ašarų kanalo. Toks žvilgsnis bus dar intensyvesnis.
  8. Užrieskite blakstienas specialiomis žnyplėmis. Nors kasdieniam makiažui šis žingsnis nėra būtinas, taip užriestos blakstienos išsilaikys ilgiau ir Jūsų žvilgsniui suteiks dar daugiau dramos. Šis procesas ilgai neužtruks – dažniausiai užtenka vos kelių sekundžių, kad blakstienos užsiriestų.
  9. Pasiimkite mėgstamą blakstienų tušą ir juo padenkite viršutines ir apatines blakstienas. Braukite tušo lazdelę atsargiai, ta pačia kryptimi, kad blakstienos negalėtų sulipti.
  10. Norinčioms sukurti šventinį įvaizdį, galima pagalvoti apie blakstienų priklijavimą. Tuomet savų blakstienų riesti ir dažyti nereikės, tačiau turėsite paskirti šiek tiek laiko kruopščiam kuokštelių (ar visos linijos) klijavimui.

Vadovaujantis šiais žingsniais, labai efektyviai sukursite tobulai atrodantį akių makiažą. Keisdamos naudojamų priemonių atspalvius ar įtraukdamos naujus žingsnius, kaskart galėsite išbandyti vis naujus įvaizdžius. Šiuo atveju galimos įvairiausios improvizacijos – joms tereikia surasti laiko ir drąsos!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.