Naudingi patarimai

Ar tikrai gražūs ir stilingi baldai - tik brangūs?

Didelis baldų pasirinkimas
2019 01 22
stilingi baldai

Nesuklysime pasakę, jog baldai yra viena esminių interjero detalių ─ nesvarbu, ar tai būtų minkštų baldų komplektai svetainėje, ar spintos miegamajame, visi jie ženkliai prisideda prie bendros atmosferos kūrimo. Įprasta manyti, jog stilingi, prabangūs baldai stebina ne tik savo išvaizda, bet ir aukštesne kaina, tačiau toks įsitikinimas vis dažniau prasilenkia su realybe ─ šį kartą pabandysime tai įrodyti.

Baldai namams: pagrindinės vyraujančios tendencijos

Pradėkime nuo to, jog net ir tarp tendencijų šiuo metu vyrauja sprendimai, kurie toli gražu nėra orientuoti į kainą. Jei Jūsų kambario baldai atitiks bent vieną iš šių savybių, be didelių investicijų išplėtosite žavingą ir madingą aplinką.

Funkcionalumas. Šiais laikais praktiški baldai yra vieni populiariausių ─ toks trendas madingas bus visus ateinančius metus. Nesvarbu, ar Jūsų namuose stovės lietuviški, itališki baldai, ar iš kitų šalių atkeliavę gaminiai, svarbiausia, jog jie turėtų aiškią savo paskirtį, o dar geriau ─ net kelias. Taip išvengiant papildomų pirkinių galima sukurti funkcionalią ir patogią erdvę.

Patogumas. Asmeninis komfortas vis dažniau užima pirmąją vietą, todėl ir baldų dizainas visų pirma turi būti patogus, o tik po to ─ stilingas. Korpusiniai baldai tokia savybe dažniausiai nepasižymi, todėl šis aspektas svarbus tais atvejais, kai perkami miegamojo ar svetainės baldai (minkšta dalis).

Subtilios proporcijos. Namuose vis labiau vertinamas minimalizmas, todėl populiarūs tampa skandinaviški, modernūs baldai ir jiems būdingos idėjos. Norėdami neatsilikti nuo tokių tendencijų, rinkitės kompaktiškesnius, mažiau vietos užimančius baldus ─ jie padės išplėtoti erdvės, švaros ir tvarkos įspūdį.

Nebrangūs ir stilingi baldai ─ ką pasirinkti?

Jei norite, kad naujieji salono, virtuvės baldai ar kitai erdvei pritaikyti gaminiai atitiktų vyraujančias madas, tačiau nereikalautų didelių investicijų, išbandykite šiuos variantus.

Sofos - lovos. Šie modernūs svetainės baldai turi daugybę privalumų: sukuriama papildoma miegojimo vieta, sutaupoma vietos, neprarandama estetika... Žinoma, sofa sofai nelygi, todėl tarp tokių gaminių surasite ir gerokai brangesnių variantų, tačiau iš esmės tai pakankamai pigūs baldai ─ internetu juos galite įsigyti itin palankiomis sąlygomis.


Sėdmaišiai ir pufai. Šie nestandartiniai baldai kainuoja tikrai nedaug, o jų pritaikymo galimybės ─ itin plačios. Svetainėje, prieškambaryje, jaunuolių kambaryje ─ sunku būtų sugalvoti vietą, kurioje jie nederėtų! Dar vienas pranašumas tas, jog tokie įdomūs baldai yra lengvai transportuojami, tad juos bet kada galėsite pernešti į kitą kambarį.