Karštų kainų savaitgalio pasiūlymas! Sutaupykite iki 20 €!

Naudingi patarimai

Baltas virtuvės interjeras: privalumai ir trūkumai

Didelis virtuvės kambario baldų pasirinkimas
2020 10 07
erdvi ir moderni virtuve su baltais baldais ir buitine technika

Gana dažnai ruošiantis įsigyti kokį nors brangesnį pirkinį kyla minčių ar tikrai būtent šis pasirinkimas yra geriausias. Ypač dažnai apmąstymų kyla įsirenginėjant namus. Juk ką tik išdažius sienas, išklojus parketą, įsirengus santechniką ir virtuvę greitu metu pakeitimų tikrai neplanuosite. Šį kartą norėtume pakalbėti būtent apie virtuvės įrengimą, o konkrečiau apie jau klasika tapusį baltą virtuvės interjerą.

baltos virtuves dizainas namuose

Privalumai ir trūkumai

Baltos spalvos virtuvę turbūt apsvarsto bene kiekvienas įsirenginėjantis namus. Kai kuriuos paprastumas ir universalumas žavi, tuo tarpu kitiems norisi išskirtinio dizaino. Prieš priimant sprendimą kokios spalvos vis tik bus virtuvė, pasverkite visus pliusus bei minusus. 

Privalumai:

  1. Balta virtuvė, tai nesenstanti klasika, kuri nesivaiko interjero dizaino tendencijų. Nepriklausomai nuo to kiek laiko praeitų nuo įrengimo, ji visuomet atrodys patraukliai ir stilingai, ypač jei rinksitės geros kokybės virtuvės komplektą
  2. Balta dera prie bet kokio interjero stiliaus, nesvarbu ar namuose vyrauja vintažinis, modernus, klasikinis ar skandinaviškas stilius.
  3. Balta spalva neutrali ir universali, todėl dera su bet kokia kita spalva ir aksesuarais.
  4. Gerai atspindi šviesą, todėl net ir kambarys į kurį nepatenka daug natūralios šviesos atrodys jaukesnis ir šviesesnis.
  5. Sukuria didesnės erdvės pojūtį, priešingai nei tamsių spalvų virtuvės.


Trūkumai:

  1. Per daug baltos spalvos gali sukurti šaltą, sterilų, operacinę primenantį kambario įvaizdį.
  2. Gerai matosi kiekviena dėmelė bei įbrėžimas. Turint tokią virtuvę teks dažnai valyti spinteles.
  3. Jei spinteles pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, su laiku gali kisti jų spalva.

Blizgus ar matinis paviršius?

Balta blizgi virtuvė – puikus pasirinkimas turintiems nedidelę virtuvės erdvę. Dėl gero šviesos atspindėjimo ji atrodys erdvesnė ir šviesesnė. Kitas privalumas, kad tokio tipo paviršius itin lengva prižiūrėti. Pakaks švelnios šluostės bei vandens ir virtuvės spintelės vėl spindės. Vis tik, valyti teks dažnai, nes blizgūs paviršiai yra itin teplūs. Rekomenduojame spintelėms nesirinkti atspaudžiamo mechanizmo, o tvirtinti rankenėles, taip ant spintelių liks mažiau pirštų antspaudų.