Naudingi patarimai

Barzdos priežiūra: viskas, ką Jums reikia žinoti

Didelis barzdos priežiūros priemonių pasirinkimas
2021 01 27
vyras naudoja barzdos prieziuros priemones namuose

Barzda visais laikais buvo neatsiejama ir labai charizmatiška vyrų įvaizdžio dalis, tačiau norint, kad ji atrodytų nepriekaištingai, tenka įdėti šiek tiek pastangų. Gerai tai, jog šiais laikais barzdai skirtų priemonių ir prietaisų pasirinkimas yra ypatingai platus – tereikia su visais jais susipažinti ir išsirinkti pačius tinkamiausius!

Pagrindiniai barzdos priežiūros patarimai

Tam, kad galėtumėte didžiuotis įspūdingai atrodančia savo barzda, pirmiausia turėtumėte įsidėmėti šiuos patarimus:

  • Būkite kantrūs. Kantrybės labiausiai pritrūksta tiems, kurie neseniai pradėjo auginti barzdą. Jums gali kilti noras patrumpinti pavienius išsikišusius plaukelius: nors tą akimirką jie atrodys lygesni, vėliau barzda taps gerokai iškarpyta, tad su ja norėsis visiškai atsisveikinti. Kad būtų galima to išvengti, barzdą gerai paauginkite ir tik tuomet pradėkite ją formuoti.
  • Šukuokite barzdą. Jei kasdien (ar bent jau kaip įmanoma dažniau) šukuosite barzdą, daug lengviau išlaikysite ją tvarkingą ir išvengsite plaukelių vėlimosi. Siekiant geriausių rezultatų, tam reikėtų pasitelkti būtent barzdai skirtas priemones.

vyras sukuoja barzdos plaukus

  • Reguliariai ją plaukite ir kondicionuokite. Kaip ir Jūsų plaukams, taip ir barzdos plaukeliams reikalingas reguliarus plovimas, kurį patartina atlikti maždaug kartą per savaitę. Specialus šampūnas plaukus suminkštins, o kondicionierius – sudrėkins ir išsaugos sveiką išvaizdą. Svarbiausia, kad pasirinktumėte Jums patinkantį šių priemonių aromatą: tikėtina, kad jį tikrai gerai užuosite.
  • Pasitelkite papildomas priežiūros priemones. Jei iki šiol barzdos neauginote ar jos priežiūrai neskyrėte per daug dėmesio, nustebsite, koks platus yra jai skirtų priemonių pasirinkimas. Nepamirškite jos reguliariai palepinti ir pamaitinti – žemiau rasite daugybę produktų, kurie vienaip ar kitaip leis tai padaryti.

barzdos prieziuros priemones

Ko reikia idealiai barzdos priežiūrai?

Barzdakirpės

Tai nepamainomas prietaisas visiems barzdos puoselėtojams. Dar kitaip žinomi kaip barzdos trimeriai, šie prietaisai, priešingai nei barzdaskutės, plaukų visiškai nenuskuta, tačiau leidžia juos suformuoti pagal savo poreikius. Patrumpinti, palyginti ar kitaip pakoreguoti – šie prietaisai dažniausiai turi net keliolika režimų, todėl turėdami barzdakirpę, galėsite išbandyti pačias įvairiausias šukuosenas. Jei visuomet norite turėti bent minimalią barzdelę ir jos išvaizda ketinate rūpintis patys, tai bus vienas efektyviausių ir patogiausių pasirinkimų.


Barzdos priežiūros priemonės

Net ir be barzdos kirpimo reguliariai reikia pasirūpinti, kad barzda atrodytų nepriekaištingai. Ji dažnai yra ne mažiau įnoringa nei galvos plaukai, todėl ir priežiūrai skirtų priemonių pasirinkimas ypatingai platus – iš jų vertėtų įsigyti bent keletą:

  • Aliejus. Galima sakyti, kad tai – kone pagrindinė priemonė, kurią privalu turėti ir naudoti visiems barzdų savininkams. Jei kaskart po dušo pasitepsite aliejumi, išvengsite sausėjimo, nemalonaus niežtėjimo ir užtikrinsite dar spartesnį augimą.