Naudingi patarimai

Calvin Klein Eternity Flame kvepalai vyrams ir moterims: aistringi ir priklausomybę keliantys aromatai

Didelis Calvin Klein kvepalų pasirinkimas
2019 09 30
calvin klein eternity flame kvepalai vyrams ir moterims

Daugiau nei penkiasdešimt metų gyvuojantis amerikiečių prekinis ženklas „Calvin Klein“ labai greitai ir sėkmingai įsitvirtino rinkoje, o kompanijos siūlomus rūbus, apatinį trikotažą ir aksesuarus lengvai atpažįsta kone visas pasaulis. Kalbėdami apie aksesuarus, turime omenyje ir svarbia įvaizdžio detale laikomus kvepalus – kompanija, garsėjanti klasikiniu ir novatorišku stiliumi, ne vieną dešimtmetį džiugina naujais, įkvepiančiais aromatais.

Vieni iš jų – 2019 metų pradžioje pasirodę Calvin Klein Eternity Flame kvepalai. Tai naujas, parfumerio Laurent Le Guernec sukurtas duetas vyrams ir moterims, reprezentuojantis atsidavimo, šilumos ir meilės simbolį bei aistringą viso to išraišką. Jau kelis dešimtmečius puoselėjama „Calvin Klein Eternity“ linija šlovina jėgą ir amžinąjį grožį, kuriuo spinduliuoja visi gamtos elementai. „Eteriny Flame“ – tai naujasis šių pagrindinių vertybių tęsinys, su papildomu jausmingumu ir aistra kalbantis apie amžinąją intymumo ir meilės temą. Vyrų ir moterų kvepalus apjungia labdanumo derva, tačiau visos kitos natos skiriasi ir dar labiau intriguoja.

Calvin Klein Eternity Flame vyrams

Apibūdinami kaip prabangūs, įtikinantys ir netgi sukeliantys priklausomybę, šie kvepalai siūlo rytietiškų aromatų paletę, leidžiančią iš naujo interpretuoti vyriškumo sampratą. Viršutinės vaisių natos, supintos su rozmarinu, galiausiai yra papildomos gintaro, labdanumo ir odos aromatais – visas šis derinys leidžia sukurti ypatingą, sodrų, tačiau tuo pačiu gaivų ir šiltą kvapą.

Calvin Klein Eternity Flame vyriški kvepalai alsuoja žavia aistra ir jausminga meile, tačiau tuo pačiu nepamirštamas ir vyriškumas. Tai aromatas, leisiantis džiaugsmingai švęsti gyvenimo keliones – toks kvapas dar labiau sustiprins pasitikėjimą savimi ir pabrėš Jūsų patrauklumą. Nustebsite, kaip lengvai šie kvepalai įsilies į Jūsų kasdienybę!

Calvin Klein Eternity Flame moterims

Šie moteriški kvepalai pirmiausia stebina netikėtu ryškių vaisių, aštrių gėlių aromatų ir rytietiškų prieskonių deriniu, kuris niekuomet nepalieka abejingų. Mandarinai, susipynę su po truputį prisijungiančiu pavasariniu pelėžirniu skleidžia malonią šilumą, o prie jų prisijungus labdanumui, sukuriamas išskirtinis, lengvą priklausomybę sukeliantis aromatas. Ši kompozicija pateikiama rausvame flakonėlyje, kurį vainikuoja geometrinis sidabro formos dangtelis.

Kūrėjai teigia, jog Calvin Klein Etertiny Flame įkūnija vieną svarbiausių gyvenimo elementų – tai saulės jėga, simbolizuojanti šilumą, atsidavimą ir meilę. Su kiekviena nata šis aromatas tampa vis moteriškesnis ir jausmingesnis, taip padedantis Jums dar geriau išsiskirti iš minios – jei būtent to ir siekiate, šis aromatas Jūsų neapvils. Tereikia nuspręsti, ar esate pasiryžusios naujoms intymumo ir meilės kelionėms!

Naujieji Calvin Klein Eternity Flame kvepalai neabejotinai sužavės jausmingas, pasitikėjimu savimi trykštančias ir išsiskirti iš minios mėgstančias asmenybes – jei esate viena iš jų, vertėtų papildyti savo kvepalų kolekciją nauju aromatu. Palankia kaina tiek šiuos, tiek kitus Calvin Klein kvepalus įsigysite Pigu.lt el. Parduotuvėje.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.2/5
6 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.