Naudingi patarimai

Eglutės puošimas 2021 - 2022: madingos Kalėdų spalvos

Didelis kalėdinių eglutės žaisliukų ir viršūnių pasirinkimas
2021 10 25
madingiausios artejanciu kaledu spalvos eglutes puosyboje

Tiek svarstydami, kaip papuošti Kalėdų eglutę, tiek rinkdamiesi namų dekoracijas, turėtumėte atsižvelgti į artėjančio šventinio sezono spalvų tendencijas.

Eglutės puošimo tendencijos 2021-2021 metais

Galvodami, kokia spalva puošti eglutę 2021 metais, nesuklysite pasirinkę vieną iš šių variantų.


  • Sidabro ir aukso sąveika.

Sidabras šiais metais taps vienu pagrindinių kalėdinio dekoro atspalvių – jis puikiai dera moderniu namų interjeru, tad šią spalvą galima pasitelkti ir puošiant eglutę. Prislopintas, vėsesnis tonas asocijuosis su sniegu, tačiau namuose išvengsite šalčio. Ypač tuomet, jei sidabrinius atspalvius derinsite su auksinėmis detalėmis, kurios dekoracijoms suteiks gylio ir šilumos.

sidarbo ir aukso eglutes papuosimai auksinis ir sidabrinis eglutes papuosimas kaledine eglute su aukso ir sidabro detalemis

  • Balta ir sidabrinė.

Tai – dar vienas derinys, kuris į namus įneš šviesos ir elegancijos. Abi spalvos įkvepia gaivumo ir yra lengvai derinamos su kitomis – pasirinkę jas kalėdinei eglutei, plėtosite žiemišką, stebuklingą ir rafinuotą aplinką. Be to, sidabras yra siejamas su turtu ir sėkme – galbūt tokiu būdu šių gėrybių pavyks prisišaukti ir į savo namus.

kaledine eglute su baltomis ir sidabrinemis detalemis eglute su sidabrinemis ir baltomis detalemiseglute su baltomis ir auksinemis detalemis

  • Eksperimentai su sodriomis spalvomis.

Interjero dizaineriai ragina nepabijoti eksperimentų ir į šventinį dekorą įtraukti sodresnius atspalvius: tamsiai mėlyną, bordo, giliai žalią ar violetinę. Žavingai suderinti, tokie kalėdiniai papuošimai taip pat gali suteikti labai daug jaukumo!

ryskiaspalve kaledine eglutebordine sodri kaledu eglutesodriu spalvu ryski kaledine egle

ryskiai papuosta kaledine egle

  • Tamsios uogos

Toliau kalbant apie tamsesnius atspalvius, verta išskirti aviečių, slyvų ir vynuogių tonus, kurie šiais metais taip pat bus labai madingi. Niekuomet nesuklysite, jei juos derinsite su aukso spalvos detalėmis. Jūsų kalėdinei eglutei tuomet turėtų netrūkti dramatiškumo ir išskirtinumo – ji ypač žaviai derės prie tamsesnių kambario sienų.

eglute su slyvu spalvos zaisliukais kaledine eglute su avieciu spalvos zaisliukais kaledine eglute su vynuogiu spalvos zaisliukais

  • Natūralumu spinduliuojantys tonai.

Nuolat populiarėjančios organikos ir natūralumo idėjos palietė ir Kalėdas – dėl to šventinėse dekoracijose išvysime kur kas daugiau miško žalios, tamsiai mėlynos, rudos, pilkos ir kitų gamtos atspalvių. Žemiški, prislopinti tonai leis dar labiau susisieti su gamta.

mediniai kaledines eglutes papuosimainaturalus kalediniai atspalviainaturalus kalediniai atspalviai kaledine egle

naturalus ir minimalistiniai kalediniai papuosimai

  • Balta ir raudona.

Tai visiškai tradicinis, nesenstantis ir nenuviliantis spalvų pasirinkimas – tokios kalėdinės dekoracijos tikrai leis pajausti šventinę dvasią savo namuose!

balti ir raudoni papuosimai kaledomskaledu dekoras raudona baltakaledine egle raudoni balti papuosimai

tradicine prabangi kaledine egle


  • Sniego atspindžiai.

Šiemet vis dar išvysime ir tokias kalėdines eglutes, ant kurių dominuos vien tik balta spalva. Tam galite pasitelkti purškiamą sniegą ar iš karto įsigyti baltą šventinį medį. Pridėkite ant jo rausvojo aukso akcentų ir eglutė nušvis naujomis spalvomis!

sviesi kaledine eglesniego detalemis puosta kaledine eglutebaltai papuosta kaledine egle

baltais papuosimais dekoruota kaledine egle

Kitos idėjos, kaip gražiai papuošti eglutę

Svarstydami, kokie eglutės papuošimai būtų patys tinkamiausi, taip pat turėtumėte atsižvelgti į kitas šiais metais dominuojančias tendencijas – galbūt būtent jos įkvėps naujiems eksperimentams.