Naudingi patarimai

Eglutės puošimas 2024: madingos Kalėdų spalvos

Didelis kalėdinių eglutės žaisliukų ir viršūnių pasirinkimas
2023 11 24
madingiausios artejanciu kaledu spalvos eglutes puosyboje

Tiek svarstydami, kaip papuošti Kalėdų eglutę, tiek rinkdamiesi namų dekoracijas, turėtumėte atsižvelgti į artėjančio šventinio sezono spalvų tendencijas.

Eglutės puošimo tendencijos 2024 metais

Galvodami, kokia spalva puošti eglutę 2024 metais, nesuklysite pasirinkę vieną iš šių variantų.


  • Tradicinių Kalėdų nostalgija

Šiais metais daug kam norėsis nostalgiškai prisiminti senas geras, tradicines Kalėdas, kurias švęsti susirenka visa šeima. Ankstesnius porą metų šventes gadino visokios pandemijos, tačiau šią žiemą, panašu, niekas nesutrukdys švęsti tradiciškai. Todėl šiais metais vėl daug kur matysime nuo seno įprastus kalėdinius spalvų derinius – raudoną ir auksinę arba raudoną ir baltą. Visiškai nesuklysite šiomis spalvomis papuošę ir savo Kalėdų eglutę.

balta kaledu eglute su raudonais zaisliukaiskaledu eglute su raudonais ir auksiniais zaisliukaiskaledine egle su auksiniais ir raudonais zaisliukais

традиционная роскошная новогодняя елка


  • Balta ir sidabrinė.

Tai – dar vienas derinys, kuris į namus įneš šviesos ir elegancijos. Abi spalvos įkvepia gaivumo ir yra lengvai derinamos su kitomis – pasirinkę jas kalėdinei eglutei, plėtosite žiemišką, stebuklingą ir rafinuotą aplinką. Be to, sidabras yra siejamas su turtu ir sėkme – galbūt tokiu būdu šių gėrybių pavyks prisišaukti ir į savo namus.

kaledine eglute su baltomis ir sidabrinemis detalemis eglute su sidabrinemis ir baltomis detalemiseglute su baltomis ir auksinemis detalemis


  • Eksperimentai su sodriomis spalvomis.

Interjero dizaineriai ragina nepabijoti eksperimentų ir į šventinį dekorą įtraukti sodresnius atspalvius: tamsiai mėlyną, bordo, giliai žalią ar violetinę. Žavingai suderinti, tokie kalėdiniai papuošimai taip pat gali suteikti labai daug jaukumo!

ryskiaspalve kaledine eglutebordine sodri kaledu eglutesodriu spalvu ryski kaledine egle

ryskiai papuosta kaledine egle

  • Subtili rožinė

Šiais metais švelnūs rožinės atspalviai buvo itin madingi, todėl visiškai neabejotina, kad jie persikels ir į kalėdinį interjerą. Puošdami eglutę galite rinktis švelniai rožines dekoracijas, eksperimentuoti su skirtingais spalvos tonais. Taip pat švelni rožinė puikiai dera su blyškiai žalia arba sniego spalva.

kaledine eglute su subtiliai roziniais zaisliukaiskaledu eglute papuosta rozinio atspalvio zaisliukaissubtiliai roziniai zaisliukai ant eglutes


  • Natūralumu spinduliuojantys tonai.

Nuolat populiarėjančios organikos ir natūralumo idėjos palietė ir Kalėdas – dėl to šventinėse dekoracijose išvysime kur kas daugiau miško žalios, tamsiai mėlynos, rudos, pilkos ir kitų gamtos atspalvių. Žemiški, prislopinti tonai leis dar labiau susisieti su gamta.

mediniai kaledines eglutes papuosimainaturalus kalediniai atspalviainaturalus kalediniai atspalviai kaledine egle

naturalus ir minimalistiniai kalediniai papuosimai


  • Sniego atspindžiai.

Šiemet vis dar išvysime ir tokias kalėdines eglutes, ant kurių dominuos vien tik balta spalva. Tam galite pasitelkti purškiamą sniegą ar iš karto įsigyti baltą šventinį medį. Pridėkite ant jo rausvojo aukso akcentų ir eglutė nušvis naujomis spalvomis!

sviesi kaledine eglesniego detalemis puosta kaledine eglutebaltai papuosta kaledine egle

baltais papuosimais dekoruota kaledine egle


Kitos idėjos, kaip gražiai papuošti eglutę

Svarstydami, kokie eglutės papuošimai būtų patys tinkamiausi, taip pat turėtumėte atsižvelgti į kitas šiais metais dominuojančias tendencijas – galbūt būtent jos įkvėps naujiems eksperimentams.


  • Skandinaviški gnomai

Pastaraisiais metais vis labiau populiarėjanti Kalėdų dekoracija – skandinaviški gnomai, dar kartais vadinami gonkais (angliškai: gonks). Tai tie mieli Kalėdų seneliukai su trumpomis arba atvirkščiai, ilgomis kojytėmis, ilga balta barzda ir iki pat nosies užmaukšlinta šventine kepure. Tai tiesiog nuostabus ir linksmas dekoro elementas. Jį galima naudoti ne tik prie eglės, bet ir padėti kitose netikėtose namų vietose, pavyzdžiui, ant laiptų pakopos.

skandinaviskas gnomas prie kaledu eglutes