Naudingi patarimai

Idėjos, kaip papuošti namus Kalėdoms

Didelis kalėdinių dekoracijų pasirinkimas
2020 11 09
kaledines dekoracijos, zvakes namuose

Po truputį prasidedant šventiniam maratonui, daug dėmesio skiriame ne tik dovanų paieškoms – ne mažiau neramina klausimas, kaip gražiai papuošti namus Kalėdoms. Išpuoselėtoje ir kruopščiai apgalvotoje aplinkoje laukimas tampa dar malonesnis, tačiau kasmet pranokti save tampa vis sunkiau. Skubame Jums į pagalbą – šios nesudėtingos, tačiau veiksmingos idėjos padės išvengti gausybės rūpesčių ir leis daug greičiau apsispręsti, kaip papuošti namus per Kalėdas!

Bendra kalėdinė namų atmosfera

Prieš pradedant dekoruoti atskiras zonas, pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad visuose namuose vyrauja šventinė atmosfera. Ją sukurti padės šios idėjos:

  • Daugiau žalumos. Jei Jūsų interjere dominuoja neutralios, pastelinės spalvos, nesuklysite įtraukę daugiau žalių atspalvių. Tam ypač tiks įvairios Kalėdinės dekoracijos ir vainikai.

namu puosimas kaledoms zalumakaledu puosimas daugiau zalumoskaledu puosimas zaluma


  • Kalėdinės eglutės alternatyvos. Tai tikrai nereiškia, jog tradicinės eglutės siūlome atsisakyti, tačiau jeigu šiek tiek paeksperimentuosite ir kitose erdvėse sukursite alternatyvius variantus, šventinės nuotaikos bus tik daugiau.

kaledines egles alternatyvakaledine eglute is knygukaledine egle alternatyva medine

Tam galite naudoti knygas, kopėtėles, girliandas ar bet ką, ką tik pavyksta rasti namuose – kuo drąsesnį sprendimą priimsite, tuo įdomesnę aplinką pavyks sukurti!

  • Sentimentali aplinka. Šios šventės daugeliui asocijuojasi su šeimos vertybėmis, tad ir kalėdiniai papuošimai galėtų tai akcentuoti.

sentimentali aplinka kaledomsnuotraukos kaledomskaledu puosimas sentimentalumas

Sukurkite nuotraukų kampelį ir apdėliokite jį jaukiomis lemputėmis, pasidarykite pašėlusią šventinę fotosesiją ir fotografijomis papuoškite koridorių – tam tiks bet kokios Jūsų šeimai priimtinos idėjos.