Naudingi patarimai

Gelis, vaškas, pomada ar plaukų lakas – kas padeda formuoti šukuoseną vyrams?

Platus plaukų formavimo priemonių pasirinkimas
2017 11 20
Plaukų formavimo priemonės

Nepriekaištingai atrodantys plaukai rūpi ne tik moterims – vis daugiau stipriosios lyties atstovų taip pat rūpinasi savo šukuosena ir supranta, jog tinkamai pasirinktas plaukų stilius suteikia galimybę suformuoti akiai patrauklų įvaizdį. Tam bus reikalinga ne tik fantazija, bet ir profesionalios plaukų priežiūros priemonės vyrams – kurias iš jų verta rinktis formuojant dailiai atrodančią šukuoseną?

Plaukų gelis. Tai ypač dažnai pasirenkama plaukų formavimo priemonė, kuri ne tik padeda užfiksuoti šukuoseną, bet ir suteikia jai papildomo blizgesio. Kai kurie plaukų geliai suteikia ir papildomą apsaugą nuo įvairių šalutinių aplinkos poveikių ir yra praturinti įvairiomis naudingomis medžiagomis, todėl pasirinkus tokį variantą, šio produkto poveikis bus dvigubas. Naudotis geliu itin paprasta – užteks užtepti šiek tiek priemonės ant nusausintų plaukų ir tuomet sukurti pageidaujamą šukuoseną.

Top 10 Plaukų geliai


Plaukų vaškas. Ši priemonė suteikia neribotą fantazijos laisvę, kadangi jos pagalba lengvai galima suformuoti daugelį šukuosenų, o esant poreikiui – dienos eigoje ją pakoreguoti. Sukelti ar sušiaušti plaukai padės sukurti pageidaujamą įvaizdį, o lengva vaško fiksacija užtikrins patogų ir paprastą šios priemonės naudojimą. Plaukų vaškas suteiks vidutinę fiksaciją ir pridės papildomo žvilgesio – ši priemonė tinkama naudoti tiek tiesiems, tiek garbanotiems plaukams, tad kiekvienas vyras lengvai galės pasirūpinti dailia šukuosena.

Top 10 Plaukų vaškas