Naudingi patarimai

Kokios firmos gartraukiai yra geriausi?

2020 10 12
vyras su zmona gamina valgyti po gartraukiu virtuveje

Svarstydami, kaip išsirinkti gartraukį, atkreipiame dėmesį į daugybę skirtingų kriterijų, tarp kurių dažnai minimas ir prekinis ženklas. Nors šių prietaisų galimybės priklauso nuo konkrečių parametrų, atsižvelgę į gamintoją, galime suprasti, kokių ypatybių iš vieno ar kito modelio galime tikėtis. Pristatome geriausiai vertinamų garų surinktuvų gamintojų sąrašą – pasirinkę vieną iš jų, niekuomet neapsiriksite.

cata gartraukis virtuveje virs elektrines virykles su orkaite

Cata

Daugiau kaip 70 metų gyvuojanti Ispanijos kompanija siūlo platų buitinės technikos pasirinkimą – jų asortimente svarbią vietą užima ir gartraukiai. Per šį laikotarpį kompanija lydere tapo ne tik savo šalyje, bet ir kitose pasaulio valstybėse. Tai lėmė aukšta kokybė, konkurencinga kaina, puikiai nuspėjami rinkos poreikiai ir investicijos į naujoves. Tarp šiuo prekiniu ženklu pažymėtų modelių rasite prie sienos, į spintelę montuojamus ir teleskopinius gartraukius. Tokia plati pasirinkimo įvairovė bus aktuali, kai svarstysite, kaip montuoti gartraukį.


Bosch

Tai viena iš tų kompanijų, kurios pristatinėti tikrai nereikia – plačiai paplitusi produkcija kalba pati už save. Tuo tarpu Bosch gartraukiai susilaukia daugybės komplimentų, o gamintojai yra minimi tarp geriausių juos gaminančių įmonių. Našumas, funkcionalumas, paprasta priežiūra ir bendra ypatybių visuma – būtent šie aspektai yra giriami dažniausiai, tačiau praktiškai nėra abejonių, kad privalumų atrasite ir daugiau.