Naudingi patarimai

Geriausi šaldytuvai 2020 metais

Didelis šaldytuvų pasirinkimas
2020 05 08
didelis ir modernus saldytuvas stovi virtuveje

Šaldytuve laikome pačius įvairiausius produktus, todėl galima teigti, kad nuo jo kokybės iš dalies priklauso ir mūsų gaminamų patiekalų sėkmė. Atėjus laikui šį įrenginį pakeisti, tenka susipažinti su gerokai prasiplėtusia ir patobulėjusia rinka – jei 2020 metais svarstysite, kokie šaldytuvai geriausi, rasite ne vieną dėmesio vertą variantą. Kviečiame susipažinti su šių metų populiariausiųjų sąrašu! 

Beko RCSA300K20W

Šis modelis patiks kiekvienam, siekiančiam, jog naujasis šaldytuvas reikalautų kuo mažiau sąnaudų: tai užtikrinti padės itin natūraliai šviečiantis ir kur kas mažesnių energijos kiekių reikalaujantis LED apšvietimas bei solidi A+ energijos klasė. Šio modelio populiarumui įtakos turėjo garsinis signalas, perspėjantis tiek apie atidarytas, tiek apie nepilnai uždarytas dureles bei durelių viršuje esantis skyrelis, skirtas pieno produktams – čia jie neišdžiūsta ir išsilaiko gerokai ilgiau.

Samsung RB31FERNDEF/EF

Pirmiausia dėmesį atkreipia žavingas smėlinis atspalvis, tačiau šis šaldytuvas turi kur kas daugiau privalumų. Ypač tiems, kurie siekia kuo efektyviau išnaudoti šio įrenginio erdvę. Daugiau nei įprastai atsidarantis stalčius, ištraukiama lentynėlė, pagilinta lentyna gėrimams – tai tik keli nauji sprendimai, kuriuos turėsite progą išbandyti. Šaldytuvas taip pat pasiūlys ir pakankamai talpų šaldiklį, o jei prireiks, galėsite pakeisti jo durų kryptį – tai viskas, ko Jums gali prireikti.

Electrolux ENN2812COW

Šis šaldytuvas TOP sąraše atsidūrė dėl kasdienybę lengvinančių funkcijų, tokių kaip mažesnis ledo kaupimasis, greitas užšaldymas ir ypatingai paprastas temperatūros valdymas. Be to, specialios „Dynamic Air“ funkcijos dėka, net ir atidarius dureles, visi produktai yra apsaugomi nuo sušilimo. Atkreipkite dėmesį, kad šis modelis yra integruojamas – jį dar lengviau priderinsite savo virtuvėje.

Schlosser RBS450WP

Jei ieškote daugiau erdvės maisto produktams, šis dviejų durų šaldytuvas Jums bus vienas geriausių pasirinkimų. Pagamintas siekiant puoselėti ekologiškas idėjas, jis pasiūlys tokias funkcijas kaip drėgmės kontrolė, greitas atvėsinimas ir užšaldymas bei automatinis temperatūros reguliavimas. Taip pat mėgausitės ypatingai tyliu jo veikimu ir turėsite progą išbandyti itin patogią ledo gaminimo įrangą.

LG GMX936SBHV

Tai – ypatingai talpus, net keturias atskiras dureles turintis šaldytuvas, kuris Jūsų virtuvėje tikrai neliks nepastebėtas. Be visų daugiau ar mažiau girdėtų funkcijų, čia rasite netikėtą dizaino sprendimą – „InstaView Door-in-Door“ technologiją. Vienos iš šaldytuvo durelių primena tamsintą automobilio stiklą, o pabeldus į jas du kartus, iš karto galima pamatyti, kas yra jo viduje. Dar prieš atidarydami dureles galėsite nuspręsti, ką ir iš kurios vietos norėsite pasiimti, taigi neįleidžiant šilumos, dar greičiau pavyks jas uždaryti.

Snaigė RF35SM-S1CB210

Ši kompanija dažnai minima tuomet, kai aptarinėjami populiariausi šaldytuvų gamintojai. Snaigės šaldytuvai giriami ir dėl dizaino, ir dėl suteikiamų galimybių. Tad nieko stebėtino, kad dar vienas jų siūlomas modelis atsidūrė geriausiųjų sąraše. Tai dar vienas savo vietą populiariausiųjų sąrašą pelnytai užsitarnavęs šaldytuvas, pasiūlysiantis ne vieną naudingą, kasdienybę lengvinančią funkciją. Antibakterinė apsaugos sistema, reguliuojamos lentynos, greito užšaldymo skyrelis šaldiklyje, daug vietos vaisiams ir daržovėms, automatinė atitirpinimo sistema – tai tik keli argumentai, leisiantys Jums įsitikinti, jog šis šaldytuvas vertas būti tarp geriausių ir populiariausių.

Gorenje ONRK193CO

Išskirtinis šio šaldytuvo dizainas padės jam tapti virtuvės puošmena, o aukščiausia, A+++ efektyvumo klasė garantuos itin mažas energijos sąnaudas. Privalumų surasite ir daugiau: tolygų oro pasiskirstymą užtikrinanti „Multi Flow 360°“ sistema, 0° laipsnių temperatūrą palaikantis stalčius, Jūsų įpročius atpažįstanti „AdaptTech“ sistema – tai tik keli didesni pranašumai. Išbandžius šį šaldytuvą, nesunku įsitikinti, kodėl jis atsidūrė geriausiųjų sąraše.

BEKO CSA270K20XP

Šis šaldytuvas TOP sąraše atsidūrė dėl elegantiškos išvaizdos, itin palankios kainos ir solidžių specifikacijų. Jo viduje rasite visas būtiniausias lentynėles skirtingiems maisto produktams, o kone labiausiai pradžiugins LED apšvietimas. Toks sprendimas leidžia sutaupyti energijos, tačiau šviečia gerokai natūraliau – Beko kompanija teigia, kad tai dar vienas žingsnis link ekologiškesnio šių įrenginių veikimo.

VestFrost GN312V

Mažiau aptarinėjamos kompanijos taip pat gali maloniai nustebinti – tai puikiai įrodo šis TOP sąraše savo vietą iškovojęs šaldytuvo modelis, patiksiantis tiems, kurie ieško paprastų, tačiau neprastų įrenginių. Tylus veikimas, energiją taupantys sprendimai ir aukšta kokybė – tai pagrindinės, tačiau ne vienintelės šio šaldytuvo ypatybės, ilgus metus leisiančios džiaugtis šviežiais ir ilgai išsilaikančiais maisto produktais.

Snaigė RF35SM-S1CB210

Tai paskutinis, tačiau toli gražu ne prasčiausias šaldytuvas, pasiūlysiantis ne vieną naudingą, kasdienybę lengvinančią funkciją. Antibakterinė apsaugos sistema, reguliuojamos lentynos, greito užšaldymo skyrelis šaldiklyje, daug vietos vaisiams ir daržovėms, automatinė atitirpinimo sistema – tai tik keli argumentai, leisiantys Jums įsitikinti, jog šis šaldytuvas vertas būti tarp geriausių ir populiariausių.

Trumpa atmintinė, kaip išsirinkti šaldytuvą

Tam, kad tarp šių TOP įrenginių lengviau rastumėte sau tinkamiausią, reikia žinoti, kaip išsirinkti šaldytuvą – tai padarysite atsižvelgę į kelis paprastus niuansus.

Rinkdamiesi šaldytuvą, turėtumėte:

  1. Apsispręsti dėl jo dizaino tipo. Dviduris, prancūziško dizaino, su šaldikliu viršuje, apačioje, o gal – mini šaldytuvas? Kiekvienas iš jų pritaikytas skirtingiems poreikiams!
  2. Išsirinkti talpą ir dydį. Net ir tų pačių išmatavimų šaldytuvai gali pasiūlyti skirtingas talpas – išsiaiškinkite, kas tinka Jūsų šeimynai.
  3. Pagalvoti, kokių papildomų funkcijų Jums reikės. „No Frost“ šaldytuvo atitirpinimas, atostogų režimas, 0 zona, antibakterinė danga, greitas užšaldymas – labiausiai pirkėjų vertinamos galimybės, tačiau ar visos iš jų bus reikalingos Jums?
  4. Atkreipti dėmesį į energijos efektyvumo klasę. D, C, B, A, A­+, A++, A­­­+++ ir kitos energijos klasės nurodo, kiek Jums kainuos šaldytuvo „išlaikymas“ – nepamirškite į tai atsižvelgti!
  5. Atsižvelgti į kompresoriaus tipą ir jų skaičių. Sraigtiniai, rotaciniai, išcentriniai, slinktiniai ir stūmokliniai kompresoriai atlieka itin atsakingus procesus – jei ieškote paties geriausio modelio, atkreipkite dėmesį į šių detalių tipą ir kiekį.
  6. Įvertinti papildomas ypatybes. Šaldytuvo valdymas, triukšmingumas, montavimo tipas ir stilius – ne mažiau svarbios, komfortą užtikrinančios specifikacijos, kurių taip pat nevertėtų ignoruoti.
  7. Apsispręsti, kur tiksliai stovės šaldytuvas. Parūpinę šaldytuvui tinkamą vietą, užtikrinsite deramą oro cirkuliaciją ir taip išvengsite bet kokių papildomų rūpesčių.
  8. Kruopščiai atrinkti tinkamas lentynas atitinkamiems produktams. Net ir pats kokybiškiausias šaldytuvas neveiks taip, kaip tikėjotės, jeigu produktus į jį sudėsite bet kaip – pasitelkite kelias paprastas taisykles ir maistas gerokai ilgiau išliks šviežias!

Apgalvoję visus šiuos aspektus, daug lengviau nutarsite, kuris šaldytuvas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Jei tinkamo modelio populiariausių sąraše nebus, dar daugiau variantų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje, kur šaldytuvai parduodami itin gera kaina.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.8/5
21 Kliento įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.