Naudingi patarimai

Geriausi šaldytuvai 2021-2022 metais

Didelis šaldytuvų pasirinkimas
2021 10 28
didelis ir modernus saldytuvas stovi virtuveje

Šaldytuve laikome pačius įvairiausius maisto produktus, todėl galima teigti, kad nuo jo kokybės iš dalies priklauso ir mūsų gaminamų patiekalų sėkmė. Atėjus laikui šį įrenginį pakeisti, tenka susipažinti su gerokai prasiplėtusia rinka ir patobulėjusia technika – dėl to dar ilgiau tenka galvoti, kaip išsirinkti tinkamiausią variantą. Jei šiais metais svarstysite, kokie šaldytuvai geriausi ir populiariausi, rasite ne vieną dėmesio vertą variantą. Kviečiame susipažinti su šių metų populiariausiųjų modelių ir šaldytuvų gamintojų sąrašu!

virtuves interjeras su moderniu saldytuvu

Schlosser RBS450WP

Jei ieškote daugiau erdvės maisto produktams, šis dviejų durų šaldytuvas Jums bus vienas geriausių pasirinkimų. Pagamintas siekiant puoselėti ekologiškas idėjas, jis pasiūlys tokias funkcijas kaip drėgmės kontrolė, greitas atvėsinimas ir užšaldymas bei automatiškai reguliuojama temperatūra. Taip pat mėgausitės ypatingai tyliu jo veikimu ir turėsite progą išbandyti itin patogią ledo gaminimo įrangą.

Schlosser RFD90DT

Ieškantiems kompaktiško dydžio šaldytuvo, šis gera kaina pasižymintis modelis iš tiesų turėtų palikti puikų įspūdį – jam vietos surasite net ir mažesnėje virtuvėje. Aukšta energijos efektyvumo klasė užtikrins nedidelį energijos suvartojimą, o mažas triukšmingumas garantuos, jog net pamiršite apie šio prietaiso egzistavimą. Šaldytuvo viduje taip pat yra integruotas vėsintuvas, o durelėse galima rasti laikiklį, pritaikytą 2 litrų buteliui.

Samsung RB33J3205SA/EF

Gerai pažįstamu prekiniu ženklu pažymėtas šaldytuvas pasižymi stilinga išvaizda ir gali pasiūlyti daugybę vietos Jūsų produktams, tačiau ne tik dėl šių priežasčių jis atsidūrė TOP sąraše. Itin palankiai vertinama visapusė šaldymo sistema, dėl kurios tolygus vėsinimas užtikrinamas kiekviename šaldytuvo kampelyje – dėl pastovios temperatūros produktai dar ilgiau išlieka švieži. Čia taip pat rasite „No Frost“ technologiją, greito užšaldymo funkciją, „Fresh Zone“ stalčių ir daugybę kitų privalumų, kurie garantuos dar patogesnį šio įrenginio naudojimą.

saldytuvas samsung rb34t600fsa/ef

Schlosser RFD162BSILVER

Tai – dar vienas puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško didesnio šaldytuvo, tačiau nenori už jį permokėti. Už ganėtinai nedidelę kainą gausite pakankamai vietos tiek šviežiems, tiek ir šaldytiems produktams, o pats įrenginys tikrai nebus triukšmingas. Pirkėjai atsiliepimuose dažnai giria žavią šio šaldytuvo išvaizdą, tačiau net neabejojame, kad privalumų surasite ir daugiau.

SCHLOSSER RFD 162 B

Šis klasikinės baltos spalvos šaldytuvas labai panašus į prieš tai aptartą modelį. Tačiau jei norisi šiek tiek didesnės šaldiklio talpos ir manote, kad toks dizainas labiau dera prie Jūsų virtuvės interjero, verta apsvarstyti šį variantą. Aukšta kokybė ir efektyvus veikimas neabejotinai bus garantuoti.

Samsung RB30J3215S9/EO

Šis populiarus šaldytuvas gali pasiūlyti ne vieną naudingą, patogesniam maisto organizavimui skirtą sprendimą. Vienas iš jų – šaldytuvo „Easy Access“ skyrelis, leidžiantis daug greičiau pasiekti dažniausiai naudojamus produktus nesujaukiant bendros tvarkos. Maloniai nudžiugins ir „Full Open Box“ stalčiukas: toks gamintojų sprendimas užtikrins dar patogesnį maisto įdėjimą ir išėmimą net ir tuomet, jei jų dydis yra didesnis už vidutinį. Jei privalumų norisi dar daugiau, pridėsime greitą užšaldymą, „No Frost“ atitirpinimą (dėl jo Jums patiems nereikės jo atitirpinti), aukštą elektros energijos efektyvumo klasę ir ilgaamžį kompresorių. Tikriausiai akivaizdu, kodėl šį šaldytuvą galima rasti tarp geriausiųjų.

Beko RCSA330K30XPN

Gamintojai pasirūpino, kad šis šaldytuvas būtų aprūpintas visomis svarbiausiomis funkcijomis ir skyreliais, leidžiančiais dar patogiau sudėlioti visus maisto produktus. Kruopščiai apgalvota kiekviena detalė – pavyzdžiui, neatsitiktinai buvo pasirinktas LED apšvietimas: jis energetiškai yra kur kas efektyvesnis, todėl kompanija jį naudoja norėdama prisidėti prie ekologiškesnės aplinkos plėtojimo.

Samsung RB30J3000WW/EO

Šis talpus šaldytuvas su šaldikliu apačioje yra aprūpintas jau minėta „All-Around Cooling“ sistema, užtikrinančia tolygų temperatūros pasiskirstymą nepriklausomai nuo vietos. Toks sprendimas labai dažnai naudojamas šios kompanijos siūlomuose modeliuose. Būtent šis prietaisas yra aprūpintas greito šaldymo funkcija, „No Frost“ technologija ir gali pasiūlyti patogų valdymą, tad akivaizdu, jog galimybių Jums netrūks.

imontuotas samsung rb30j3000ww/eo saldytuvas

GODDESS RCE0142GW9E

Šis laisvai pastatomas šaldytuvas ypač rekomenduojamas mažesniems šeimų ūkiams: 121 litras yra skirta šviežiems, o 52 litrai – šaldytiems produktams. Tarp geriausiųjų jis atsidūrė dėl itin tylaus, ramybės nedrumsiančio veikimo, automatinio atitirpinimo funkcijos ir savo efektyvumo. Verta paminėti ir gerą kainą – tuomet nebekils klausimų, kodėl šis modelis toks populiarus.

Samsung RB34T600FSA/EF

Nors šis šaldytuvas gali pasirodyti standartinio dydžio, pasitelkus „SpaceMax“ technologiją jo sienelės buvo paplonintos, tam, kad atsirastų daugiau vietos produktams, tačiau matmenys išliktų nepakitę. Durelių lentynos taip pat buvo padidintos, jog čia galėtumėte sutalpinti net ir didesnius, 2 litrų talpos butelius. Verta paminėti ir tai, jog kruopščiai buvo apgalvota ne tik „paradinė“ šaldytuvo pusė, bet ir galinė sienelė. Ji uždengta lygiu apsauginiu gaubtu, saugančiu rites ir laidus, tad valymo darbai nuo šiol bus dar paprastesni.

atidarytas saldytuvas samsung rb34t600fsa/ef

Snaigė RF56NG-P5CBNF

Ši mūsų šalyje labai gerai žinoma kompanija aprūpino šaldytuvą visomis svarbiausiomis funkcijomis, kurios patiks tiek sveikos mitybos entuziastams, tiek ir visiems kitiems, mėgstantiems skaniai pavalgyti. „Fresh Zone“ skyrius palaikys nulinę temperatūrą, todėl čia dar ilgiau galėsite laikyti mėsą, žuvį ar jūros gėrybes, o vaisių ir daržovių stalčius bus dar talpesnis ir labai patogiai ištraukiamas. Verta paminėti ir inverterinį kompresorių, kuris užtikrins dar tylesnį, taupesnį ir ilgaamžiškesnį darbą.

Beko BU1153HCN

Šis kompaktiško dydžio šaldytuvas yra montuojamas po stalviršiu, taigi jį labai subtiliai galėsite įlieti į namų aplinką – tylus veikimas garantuos, jog jis bus ne tik nematomas, bet ir negirdimas. 92 litrų talpos pakaks nedideliems poreikiams, o be to, šiame modelyje rasite ir integruotą 15 litrų šaldiklį.

moteris gamina valgyti ir naudojasi saldytuvu virtuveje

Apgalvoję visus šiuos aspektus, daug lengviau nutarsite, kuris šaldytuvas geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir nebekankins abejonės, kaip išsirinkti patikimiausią įrenginį. Jei tinkamo modelio populiariausių sąraše nebus, dar daugiau variantų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje, kur šaldytuvai parduodami itin gera kaina.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.7/5
36 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?