Naudingi patarimai

Geriausios mokyklinės kuprinės: į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Didelis mokyklinių kuprinių pasirinkimas
2019 07 04
kuprinė mokyklai su sąsiuviniais viduje

Pradėjus planuoti pirmuosius mokyklos pirkinius, sąrašo viršuje visuomet atsiduria kuprinės – tai vienas tų pirkinių, be kurių savo kasdienybės neįsivaizduoja nei vienas vaikas. Būtent dėl to ypatingai svarbu pasirinkti tinkamą variantą – jei vadovausitės keliais paprastais patarimais, tai padarysite kur kas efektyviau.

Kuprinės vaikams pagal amžių

Kuri vaikiška kuprinė bus pati tinkamiausia, pirmiausia priklausys nuo mokyklinuko amžiaus. Bėgant metams, keičiasi ir tam tikri atžalų poreikiai, todėl pirmenybę taip pat reikėtų teikti kitoms ypatybėms – išskyrėme pagrindines iš jų.

Kuprinės pradinukams

Pirmoji kuprinė pirmokui suformuos tam tikrus tolimesnius įpročius, todėl šį gaminį reikia rinktis itin atsakingai. Atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Kuprinės 5-8 klasių moksleiviams

Atžaloms šiek tiek ūgtelėjus, kuprines mažiems vaikams taip pat teks pamiršti – šiuo laikotarpiu svarbiausios bus tokios ypatybės:

  • Daugiau vietos elektronikai. Labai tikėtina, kad vaikai savo kuprinėse vis dažniau nešiosis ir kompiuterius, planšetes, muzikos grotuvus ar kitus panašius elektronikos prietaisus, todėl vertėtų pasirūpinti, kad jiems nepritrūktų vietos. Tai reiškia, kad apžiūrinėdami kuprines internetu, pirmenybę turėtumėte teikti daugiau atskirų skyrelių turintiems modeliams.
  • Išsiskiriantis dizainas. Nors kuprinių išvaizda vaikams visuomet yra svarbi, artėjant prie paauglystės, tai taps vienu pagrindinių kriterijų – pasiruoškite tam ir iš karto ieškokite stilingos bei originalios kuprinės.
  • Visapusiškas komfortas. Prieš tai minėti aspektai dar nereiškia, kad patogumas bus visiškai nustumtas į šalį: vaikai kur kas mieliau nešios kuprinę, jei ji bus minkštesnė ir turės patogius, reguliuojamus dirželius.

Kuprinės paaugliams

Paaugliai dažniausiai save pradeda laikyti jaunais suaugusiais, todėl jų poreikiai ženkliai skiriasi nuo mažųjų pradinukų. Juos labiausiai žavi tokie modeliai:

  • Kuprinės, kurios gali būti pritaikomos už mokyklos ribų. Suintensyvėjęs socialinis gyvenimas dažnai paskatina paauglius tiesiai iš mokyklos keliauti į kitas veiklas ar užsiėmimus – būtent dėl to vertėtų paieškoti kuo universalesnės kuprinės merginoms bei vaikinams. Paaugliai įvertins kompaktiškesnį, jų „neapkraunantį“ dydį, tačiau džiaugsis, jeigu kuprinėje tilps viskas, ko jiems gali prireikti: šiuos aspektus suderinti sunku, tačiau tikrai įmanoma.
  • Dizainas, leidžiantis būti savimi. Saviraiška paauglystėje užima ypatingai svarbią vietą, todėl nenustebkite, jei atžalos išsirinks labai įdomius jų modelius – stilinga kuprinė taps svarbia jų įvaizdžio dalimi.