Naudingi patarimai

Geriausios plaukus stiprinančios priemonės

Platus plaukus stiprinančių priemonių pasirinkimas
2017 11 22
Plaukus stiprinančios priemonės

Norėdami turėti žvilgančius ir sveikus plaukus, nuolat turime skirti laiko jų priežiūrai. Dažymas, džiovinimas, aplinka ir kiti veiksniai greitai gali pažeisti plauko struktūrą, tačiau susidūrus su tokia situacija, iš karto nebūtina atsisveikinti su ilgomis kasomis, kadangi rinkoje šiuo metu yra pakankamai priemonių, kurios gali sustiprinti ir atkurti pažeistus plaukus. Kurios iš jų yra geriausios?

Renkantis, kuris kondicionierius ar kaukė pažeistiems plaukams iš tikrųjų yra verta dėmesio, patartina atidžiai peržiūrėti jos sudedamąsias dalis, kadangi priklausomai nuo jų, galima nusakyti pasirinktos priemonės veiksmingumą. Ypač vertinami produktai, kurių sudėtyje yra keratino, kadangi didžiąją dalį plauko struktūros sudaro būtent šis elementas. Vis dėl to, dėl netinkamos plaukų priežiūros, neteisingos mitybos ir kitų panašių veiksnių, keratinas iš plaukų pasišalina, o tai lemia jų lūžinėjimą, pūtimąsi ir kitas nemalonias pasekmes, tačiau jeigu pasirūpinsite keratinu papildytu kondicionieriumi ar kauke, pavyks išsaugoti glotnius ir švelnius plaukus, kurie nekels papildomų rūpesčių.

Top 10 Balzamų, kondicionierių


Ne mažiau veiksmingos yra plaukų priežiūros priemonės, kurių sudėtyje galima rasti Argano aliejaus. Šis produktas itin vertinamas visame pasaulyje ir taip yra tikrai ne veltui – jo dėka galima sustiprinti plaukus, atstatyti jų struktūrą ir apsaugoti nuo aplinkos poveikio. Naudojant šią priemonę, greitai galima pastebėti pirmuosius rezultatus, kadangi plaukai taps kur kas minkštesni ir įgaus gyvybingumo.

Jau pažeistiems, ypač sausiems ir lūžinėjantiems plaukams taip pat tiks priemonės, kurių sudėtyje yra kolageno. Šios medžiagos dėka pavyks atstatyti pažeisto plauko struktūrą nuo pat šaknų iki galiukų, apsaugoti juos ir sudrėkinti. Dar geriau, jeigu naudojamos priemonės sudėtyje bus ir lanolino, kuris naudojamas siekiant galvos odą apsaugoti nuo išsausėjimo ir išlaikyti natūralią plaukų drėgmę. Tad jeigu įprastą šampūną ar kondicionierių pakeisite pažeistiems plaukams skirta priemone, kurioje yra šios medžiagos ir reguliariai ją naudosite, netrukus galėsite pamiršti išsausėjusių plaukų problemą.

Top 10 Šampūnų