Naudingi patarimai

Gultukų tipai ir funkcijos

Didelis gultukų ir supynių pasirinkimas
2019 01 28
kudikiu gultukai

Gultukas kūdikiui yra viena pirmųjų ir pagrindinių prekių, užtikrinančių mažųjų šeimos narių saugumą ir komfortą ilsintis. Tačiau nusprendus įsigyti tokį pirkinį, tenka apžiūrėti skirtingus gultukų tipus, nuo kurių priklauso ir jų savybės bei pritaikymo būdai. Susipažinkite su jais ir kur kas lengviau nuspręsite, kuris kūdikio gultukas Jūsų atžalėlei tiktų labiausiai!

Klasikiniai kūdikių gultukai

Tai standartinės formos gultukai naujagimiams ─ jie atlaisvina tėvams rankas, garantuoja patogią ir taisyklingą vaikučių kūno padėtį ir suteikia galimybę jiems komfortiškai stebėti pasaulį. Atkreipkite dėmesį, jog patys paprasčiausi modeliai dažniausiai išlieka vienoje padėtyje, tuo tarpu kiek funkcionalesniuose gultukuose galima koreguoti atlošo pozicijas. Tarp šio tipo prekių dominuoja gultukai kūdikiams BABYBJORN ir Chicco.


Vibro gultukai - kėdutės

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, vibro gultukas turi vibravimo funkciją, kuri raminančiai nuteikia mūsų kūdikėlius. Toks variantas ypač patinka tėveliams, auginantiems neramias atžalėles. Kai kurios vibro kėdutės - gultukai taip pat turi ir žaislų karuseles bei muzikines funkcijas, todėl mažyliams tikrai neteks nuobodžiauti! Tarp šio tipo prekių dažnai sutinkamas Fisher Price vibro gultukas.


Gultukai - sūpynės kūdikiams

Sūpynės - gultukai kūdikiams ypatingi tuo, jog vaikučiui prabudus ir sujudėjus, sūpynės pradeda maloniai jį sūpuoti, todėl jis ir vėl gali pasinerti į miegą ar mėgautis vienu iš kelių supimo greičių. Toks gaminys naudojamas ir kaip įprastas gultukas, todėl jį pavyksta pritaikyti ir linksmybėms, ir poilsiui. Tarp šio tipo gaminių Ingenuity gultukas - sūpuoklės yra vienas populiariausių pasirinkimų.