IKI SEKMADIENIO! 🤩 Sutaupykite iki -20 € pardavėjo Pigu.lt prekėms!

Naudingi patarimai

5 idėjos berniuko kambario įrengimui

Didelis vaikiškų sėdmaišių, fotelių, pufų pasirinkimas
2020 01 14
geriausios berniuko kambario irengimo idejos

Berniuko kambario įrengimas gali būti pakankamai sudėtingas – juk reikia pasirūpinti ne tik patogiu išplanavimu, bet ir pagalvoti apie atžalai patiksiantį dizainą. Šiuo atveju vien tik ryškių ir spalvingų detalių gali nepakakti: jei norite vaikui padaryti didesnį įspūdį, teks paieškoti labai originalios berniuko kambario idėjos. Siūlome apsvarstyti kelis unikalius variantus, kuriais jaunieji džentelmenai susižavi dažniausiai.

Mylimiausių herojų šventykla

Tikriausiai kone kiekvienas mažylis turi bent kelis personažus, kuriuos dievina labiausiai – būtent jų atvaizdais ir galėtų būti paremtas berniuko kambario interjeras. Atidžiau apžiūrėję vaikiškų baldų asortimentą, pastebėsite, kad daugelis jų yra papuošti garsiausiais herojais, todėl tokią idėją ganėtinai lengvai galėsite paversti realybe.

Šiuo atveju svarbiausia išsiaiškinti, kuris herojus mažylį žavi labiausiai ir įsitikinti, kad ši simpatija labai greit neišblės.


Mėlynų atspalvių karalystė

Jei mergaitės dažniausiai žavisi rausvais atspalviais, mažiesiems išdaigininkams dažnai patinka mėlyna spalva, kurią nesunkiai galima pritaikyti interjere. Tiek berniuko kambario baldai, tiek patalynė ar kiti akcentai gali būti mėlynų atspalvių – dar geriau, jei kelis iš jų pamėginsite suderinti tarpusavyje.

melyni atspalviai berniuko kambaryje

Didžiausias šios berniukų kambario idėjos privalumas tas, kad net ir tuomet, kai vaikas gerokai ūgtels, nereikės iš karto galvoti apie pokyčius. Tiesa, mėgstamiausios berniuko kambario spalvos gali būti ir kitokios, todėl jei turite galimybę, dėl atspalvių pirmiausia pasitarkite su savo atžala.