Naudingi patarimai

Idėjos mergaitės kambario įrengimui

Didelis vaikiškų fototapetų pasirinkimas
2020 01 14
kaip irengti kambari mergaitems

Visiems tėvams norisi, kad jų mažylės gyventų kaip įmanoma gražesniuose kambariuose – juk čia atžalai teks praleisti pakankamai didelę dalį savo vaikystės. Visuomet stengiamės, kad mergaitės kambario interjeras būtų išskirtinis ir, žinoma, patiktų jaunajai damutei. Jei pritrūkote idėjų ar ieškote pačio geriausio įrengimo varianto, turėtumėte išbandyti vieną iš šių populiariausių sprendimų.

Mažosios princesės karalystė

Nesuklysime pasakydami, kad kone visos mažylės dievina princesių pasaulį ir svajoja jame apsigyventi pačios – būtent tokiomis idėjomis ir galėtų būti paremtas mergaitės kambario interjeras. Princesių dekoracijomis papuošti baldai, blizgučiai, žvaigždėmis nuklotos lubos, sieną puošianti įspūdinga pilis ir kitos panašios detalės padės sustiprinti šį įspūdį ir užtikrins, kad mergaitė pasijaus tarsi tikroje pilyje.

princeses kambarys mergaitems

Tokio interjero kūrimas nepareikalaus daug Jūsų laiko – daugelis baldų iš karto yra papuošti būtent tokia tematika, o sienų papuošimams pasitarnaus interjero lipdukai.


Rausvų atspalvių imperija

Jei ne princesių gyvenimas, tuomet daugelį mergaičių tikrai sužavės svajingi ir romantiški atspalviai, kurie ir turėtų dominuoti atžalos kambaryje. Žavingi staliukai, lentynos, sofos...

rausvi atspalviai mergaites kambariui

Raudonos ir rožinės spalvos akcentais gali būti papuošti kone visi mergaitės kambario baldai, tačiau verčiau nepersistenkite ir išlaikykite balansą – skoningai įrengta erdvė mažylių neturėtų varginti.